Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: trafiło na dobry czas, sam kupiłem bo mam smaka na takiego wiedźmina 4. Odkryłem że soulsów nie trawię i jest to gra przestarzała mechanicznie. No ale co zrobić, dobiłem sobie tu i tam i skończę bo ze światem i lore akurat trafili.
@pablosik: To nie są kosmiczne wyniki w ostatnich 2 latach, bo wszystkim grom tak #!$%@?ło liczby. Wszyscy siedzą w domach i mają nowe komputery, do tego dodaj indie, którym agresywnie ostatnie kilka lat instalowali darmowy internet i masz.
@pablosik: To nie są kosmiczne wyniki w ostatnich 2 latach, bo wszystkim grom tak #!$%@?ło liczby. Wszyscy siedzą w domach i mają nowe komputery, do tego dodaj indie, którym agresywnie ostatnie kilka lat instalowali darmowy internet i masz.


@Rewowler_Ocelot: To jest absolutnie rewelacyjny i kosmiczny wynik. Ja tam patrzę i jakoś nie widzę aby ludzie pokupowali nowe sprzęty bo chociażby krypto ograniczyło podaż kart na rynku detalicznym.

Tego typu analizy
@pablosik: To się cofnij do premiery switcha i zacznij sobie robić analizy, ale #!$%@? mireczku XD


@Rewowler_Ocelot: Ale co ma do tego switch? Tylu tu znakomitych specjalistów od wirusologii, geopolityki, zbrojeniowki to i naiwnie myślałem, że i znajdzie się jakiś analityk z branży marketing - gaming ale widzę, że to jest zbyt trywialny temat aby tu ktoś to ogarniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rewowler_Ocelot: więcej miały tylko te gry:

Interestingly, Amazon Games' latest release, Lost Ark, is one of few games keeping Elden Ring off the top spot, along with Cyberpunk 2077, Dota 2, CS:GO, and PUBG, which still holds the record after hitting 3.2 million concurrent players four years ago.

Przy czym lost ark i Dota 2 to f2p. cs go to praktycznie też f2p.