Wpis z mikrobloga

czyli zarabia pieniądze zamiast bojkotować rosjan. Brawo Durex! Pieniądze są najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: ty masz gwóźdź wbity w mózg chyba. Skoro ograniczają populację Rosjan to mogą sobie zarabiać ile chcą i jak chcą.
  • Odpowiedz
@skitarii: tak, tak. Ja mam gwóźdź wbity w mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przerażające, że codziennie się mija tak głupich ludzi na ulicy. I jeszcze to twoje przekonanie, że masz rację...

Tak samo jak usunięcie ruskiej wódki z polskich sklepów ograniczy spożycie wódki, tak samo usunięcie durexów ograniczyłoby kupno prezerwatyw w Rosji.
  • Odpowiedz
BRAWO DUŻA FIRMO PODWYŻKA DLA MARKETINGOWCA DUREX MOŻE ZOSTAĆ W ROSJI

Zresztą wykopki, nawet gdyby durex się nie wyłgał kreatywną reklamą, to i tak by go nie kupowały z wiadomym przyczyn xD
  • Odpowiedz
tak, tak. Ja mam gwóźdź wbity w mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przerażające, że codziennie się mija tak głupich ludzi na ulicy. I jeszcze to twoje przekonanie, że masz rację...


@Ogau: no tak masz. Nawet nie wiesz jaki cel mają sankcje i pewnie jak ostatni dzban myślisz, że wszystkie zachodnie firmy stamtąd uciekają XD
  • Odpowiedz
Nawet nie wiesz jaki cel mają sankcje


@skitarii: ty za to wiesz, jaki cel ma durex - ograniczenie populacji świata, a nie zarabianie pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ty za to wiesz, jaki cel ma durex - ograniczenie populacji świata, a nie zarabianie pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: i ci z tego, że tam zarabia? Może zarabiać, skoro robi to na czymś co ostatecznie szkodzi Rosji.

Myślisz, że jesteś freethinkerem, a jesteś bezmyślnym dzbanem.
  • Odpowiedz
ci z tego, że tam zarabia? Może zarabiać, skoro robi to na czymś co ostatecznie szkodzi Rosji


@skitarii: czyli durex szkodzi również Polsce? Czy sprzedając tutaj zarabiają, a sprzedając tam szkodzą?

  • Odpowiedz
czyli durex szkodzi również Polsce? Czy sprzedając tutaj zarabiają, a sprzedając tam szkodzą?

XDDDD


@Ogau: naszej demografii? Jak najbardziej. Podobnie jak sprzedaż alkoholu czy papierosów szkodzi Polsce.

My się na to godzimy w ramach liberalizmu, a nie dlatego, że jest
  • Odpowiedz
nie no wykopek posądza firmy produkujące prezerwatywy o depopulację i wyzywa mnie od dzbana xD


@Ogau: ty jednak naprawdę masz ćwiek wbity w mózg XDDD

A o co ich tu posądzać? Przecież to, że dzietność spada w państwach rozwiniętych między innymi przez dostęp do nowoczesnej antykoncepcji to fakt naukowy.

Jesteś takim dzbanem, że myślałeś, że to teoria spiskowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: dobra, wystarczy. Idź już na czarno, bo to za mocne na moją głowę.

DUREX WYGRA ZA UKRAINĘ WOJNĘ Z ROSJĄ. Tako rzecze wykopek xD
  • Odpowiedz
dobra, wystarczy. Idź już na czarno, bo to za mocne na moją głowę.

DUREX WYGRA ZA UKRAINĘ WOJNĘ Z ROSJĄ. Tako rzecze wykopek xD


@Ogau: jak masz IQ upośledzonego typa to faktycznie fakty naukowe mogą być dla ciebie za mocne. Chciałeś udawać mądrego, a się tylko zbłaźniłeś i jakieś debilne chochoły wymyślasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak. Faktem naukowym jest to, że obecność durexa w Rosji zmniejszy ich dzietność. Powiedz, że trollujesz, proszę xD


@Ogau: zrobiłeś z siebie niedorozwiniętego dzbana i to ciągniesz.

Tak, obecność takich firm jak Durex w Rosji obniża jej dzietność. Możesz podać przykład rosyjskich firm które robią prezerwatywy?
  • Odpowiedz