Wpis z mikrobloga

czyli uważasz że pomimo wojen warto sprowadzać tu nowe istnienia. Dlaczego ?


@galek: Wojny są były i będą zawsze. To że żyłeś w swoim zamkniętym światopoglądzie nie oznacza że nie było wojny nigdzie.
Więc nie wiem czemu wojna w Europie ma nagle zmienić decyzję o posiadaniu dziecka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 57
@Yurakamisa bo twoje dziecko może być brutalnie zgwałcone lub spalone żywcem jak też umierać w męczarniach na chorobę popromienna. To nie są argumenty ?
  • Odpowiedz
bo twoje dziecko może być brutalnie zgwałcone lub spalone żywcem jak też umierać w męczarniach na chorobę popromienna. To nie są argumenty ?


@galek: Ty też możesz być zgwałcony przejechany na ulicy. Jeśli to są argumenty to lepiej nie wychodzić z domu. Chociaż w domu też może cie ktoś zgwałcić.
  • Odpowiedz
@galek: w zasadzie zgwalcone i spalone zywcem to moze byc i wtedy kiedy na swiecie bedzie panowal pokoj bo do takich sytucji dochodzi i w krajach ktore nie sa w stanie wojny wiec to troche takie #!$%@?
  • Odpowiedz
No jasne że mogę a trzeba przywoływać kogoś następnego następnego tego bagna ?


@galek: Tematem pierwszego posta było czy ostatnie wydarzenia coś zmieniły. A teraz przechodzisz do tematu czy warto mieć dzieci.
Jest to decyzja każdego z osobna.
Świat zawsze był bagnem tylko niektórzy ludzie mieszkają w swojej bańce.
  • Odpowiedz
Ok czyli luz, świat jest ch_£&@ ale dzieci trzeba robić


@galek: Posiadanie dzieci to jedna z podstawowych potrzeb u większości ludzi.
Świat jest #!$%@? a ty nadal się nie zabiłeś. To też dla niektórych może być dziwne.
  • Odpowiedz
@galek: Raz że pewne moje obawy okazały się nieistotne bo czym jest perspektywa rzadszego wyjścia do restauracji czy na zagraniczne wakacje od bezpieczeństwa w kraju itd. Druga kwestia jest to że teraz nadejdą ciężkie czasy a po nich się poprawi i będzie następne xx lat pokoju jak to było do tej pory w historii europy. Najlepiej by było zrobić dziecko jak będzie najgorzej by się już tylko poprawiało za jakiego
  • Odpowiedz
nie przeszło Ci przez głowę że realizowanie swoich potrzeb czyimś kosztem to jest trochę egoistyczne ?


@galek: No to wychodzi że każde żywe stworzenie jest egoistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz