Wpis z mikrobloga

Za każdy plus 20 groszy wpłacę na zbiórkę Narodowego Banku Ukrainy który zbiera pieniądze na sprzęt wojskowy dla Ukraińskiej Armii. Ukrainie przede wszystkim potrzebna jest broń, aby obronili swój kraj i mogli do niego wrócić

Wy również możecie w prosty sposób zapłacić kartą w złotówkach. Link poniżej

https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

#wojna #rosja #ukraina
A.....i - Za każdy plus 20 groszy wpłacę na zbiórkę Narodowego Banku Ukrainy który zb...

źródło: comment_1646499834SD6Dm0w10TtjZLUQ6AZQTk.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: Oczywiście że bym wpłacił, ale warto aby taka informacja poniosła się dalej że można również uzbrajać Ukraińską armię, a nie tylko pomagać doraźnie. Plusy to zasięgi i dotarcie do większej ilości osób, a na tym mi zależy, aby więcej osób się o tym dowiedziało
  • Odpowiedz
i bank kupi broń za chrywny?


@selectGwiazdkaFromTabelka: Myślę, że ta strona głównie jest przeznaczona do wsparcia w walutach "zachodnich".

gdzie kupi?

po co mają kupować jak dostają

Jak i dostaną, i kupią to będą mieli więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nie wszystko dostają za darmo. Słynne Bayraktary kupili, nic nie słyszałem by dostali jakieś za darmo.
  • Odpowiedz
@porBorewicz07: Każda cegiełka się liczy, nieistotne ile wpłaci jedna osoba tylko ile osób wpłaci, dla Ukraińców nie ma znaczenia, czy wpłaciła jedna osoba 1k czy 20 po 50 zł ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Mirasy, pytam szczerze bom prosty chłop, chce wpłacić większą sumę (tak, dorobiłem się na coinach i gme) i pytanie czy to legitna zbiórka? Stronka wygląda fajnie ale nie chce tracić czasu na sprawdzanie czy to nie fejk jakiś a na pałę nie przeleje kasy.
  • Odpowiedz
@Ap@Aplikacja_TelaDei: o kurde, nie wyłapałem tego, że to gov! na safari skraca link i trzeba wejść w skrót by podejrzeć, dobra nie było tematu… idzie kasa od dr Strange Love, z pozdrowieniami dla ZSRR!
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Ode mnie też poszło, pamiętajcie, że można wpłacać bezpośrednio na konto PL91113000070080239435200002.


@pianinka: To jest konto w złotówkach? E sumie dobra opcja bo zbiórka z linku opa jest tylko w kilku walutach a wiec by się płaciło również prowizje za wymianę waluty.
  • Odpowiedz