Wpis z mikrobloga

@ophiuchus: Ja się właśnie dzisiaj zdecydowałem na zakup Keychrona K4 :v
Do wtorku do godziny 5:59 mają promocję -20%, boli tylko trochę koszt dostawy, bo do Europy biorą $21, choć nawet z dostawą cena mocno jakoś nie boli - wyszło mnie ~370zł w konfiguracji białe podświetlenie / hot-swappable / brown + dostawa
@ophiuchus: pora na małą rozprawkę :v
Klawiaturę mam około 1.5 tygodnia i według mnie był to dobry upgrade, minusy które wypisałem jakoś szczególnie mi nie przeszkadzają.

z plusów:

Łączność bezprzewodowa klawiatury jest naprawdę wygodna, można łatwo i szybko przełączyć się pomiędzy trzema urządzeniami, w teorii na baterii powinna wytrzymać 240h bez podświetlenia (póki co naładowałem 1 raz, jak do mnie przyszła) i jak brakuje miejsca na biurku to można ją przełożyć
Rico_ - @ophiuchus: pora na małą rozprawkę :v 
Klawiaturę mam około 1.5 tygodnia i w...

źródło: comment_1648988811VDFSuhDZ1w3cJJEJjnd4L9.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rico_: dzięki! Wspaniała recenzja. Klawiatura bardzo ładna, ale rzeczywiście dosyć wysoka. A da się ją połączyć z telefonem? I czy hot-swappable bardzo polecasz?
@ophiuchus: Osobiście nie próbowałem,ale stronie producenta jest informacja, że obsługuje Androida i iOS.

Co do hot-swappable to już chyba bardziej zależy od preferencji, w razie jakby jakiś switch się zepsuł lub gdybyś zdecydował się zmienić switche w klawiaturze na jakieś inne, to wymiana będzie o wiele prostsza z opcją hot swappable, bez niej trzeba by lutować każdy switch z osobna.

Ja właśnie wybrałem tą opcję, żeby w razie co naprawa była