Wpis z mikrobloga

Mam do Was pytanie, czy korzystanie z Revoluta jest bezpieczne i czy istnieje, ewentualnie, jakaś dobra alternatywa?

Jak to jest z przesyłaniem dokumentu? Rozumiem, że najbezpieczniejsze jest przesłanie prawa jazdy/paszportu, o ile ktoś posiada, niemniej jako organizacja bankowa muszą w jakiś sposób identyfikować swoich klientów.

Czytałem też o kontrowersjach na wiki i, w dobie dzisiejszej sytuacji, nie wydaje się to zbyt rozsądne.

Dzięki.

#revolut #banki
  • 5
  • Odpowiedz
@OstatniSamuraj: My kompletnie nie rozumiemy fenomenu Revoluta zwłaszcza po tym jak wielokrotnie ludziom blokowali konta i trzeba było się prosić i swoją kasę. Sami to przerabialiśmy dwukrotnie i pozbyliśmy się tego revoshita jak i ew problemów, które ponownie mogły wystąpić. Karty wielowalutowe oferują podobne a czasem lepsze kursy (bezpośredni kurs Mastercarda czy Reutersa) a w weekend kurs bije na głowę kurs revoshita, który (nie wiemy jak teraz) doliczał sobie dodatkowy haracz.
  • Odpowiedz
@ZarabiajnaBankach @amisobad Sprzeczne opinie, tak też czułem w zasadzie. Zależałoby mi na banku, który ma w miarę niski kurs przewalutowania. Nie mówię o bankach typu PKO BP, bo tam jest wręcz haracz, ale 75% tego byłoby już lepsze.

Jeżeli nie Revolut, to co? Znacie jakieś dobre alternatywy?
  • Odpowiedz
@OstatniSamuraj: Jeżeli chodzi o płatności kartą to używamy do tego wielowalutową Pekao i kursy ma lepsze niż revoshit (tzn. były lepsze gdy jeszcze revo mieliśmy i porównywaliśmy). Nie sądzimy aby coś w tym temacie się zmieniło. Do wymiany waluty to kantor internetowy i po problemie. Ostatnim razy revo trzymał nam ponad 3 tyg kasę na zablokowany koncie i musieliśmy udowadniać że nie jesteśmy jeleniami. Jeszcze chwila i żądaliby rozmiaru buty i
  • Odpowiedz