Wpis z mikrobloga

@MackaCthulhu: Chwilę temu rozmawiałem na omegle z obywatelką donbasu. Bredziłą coś o denazyfikacji, że nienawidzi nazistów, a skoro ja twierdzę że ukraińcy to nie naziści, to mam zgniły umysł jak cała reszta. Normalna dziewczyna 18 lat i tak wyprany mózg. Dodam również że sama jest przeciwko wojnom hehehe (tak twierdzi). Grubo, nie wiem jak wy ale ja bym się zastanowił nad sensem wpuszczania do polski rosyjskich obywateli.
@MackaCthulhu: o ile starsze osoby mogą mieć wyprane mózgi przez kilkudziesięcioletnią propagandę to młody typek wyjaśnił sytuację. Wg niektórych źródeł w Rosji jest 350 tys osob zatrudnionych w służbach bezpieczeństwa itd i strach przed tym że mogą być potem ścigani za negatywne wypowiedzi jest ogromny tym bardziej jak pewnie jakiegoś sąsiada pokazowo ukarali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KappaKing: w takiej sytuacji ktoś kto nie popiera inwazji a się boi konsekwencji, powinien odmówić udzielenia odpowiedzi lub odpowiedzieć maksymalnie wymijająco. A tutaj te stare torby wychwalają putlera pod niebiosa i pier*olą brednie o denazyfikacji.