Wpis z mikrobloga

@zjemcimatke: to najbardziej ludzki, przyzwoity i przyjazny prezydent jakiego widział świat.
Od dosłownie łamie wszelkie dogmaty polityczne.
Nie wiem czy zrobił to celowo czy podświadomie, ale to wybitne posunięcie - ,,jestem jednym z was, jestem blisko was, nie staram się wywyższać nad wami"

Ubrany jak oni, nie ma na sobie garnituru...

Lepszego przywódcy prawdopodobnie nie znajdziemy dzisiaj
Zawsze mam bekę z tego, że taki Zełenski, albo jak ostatnio widziałem na konferencji również prezydent Biden, jakoś nie potrzebują konferansjerów na swoich konferencjach prasowych.
Za to nasz wielki karakan zawsze takiego dodatkowego człowieka musi mieć, ehhh.

No chyba, że tłumaczyć to tym, że Karakan jest wspanialszy i ważniejszy od Bidena lub Zełenskiego.
Adaslaw - Zawsze mam bekę z tego, że taki Zełenski, albo jak ostatnio widziałem na ko...

źródło: comment_1646423282L906DLgZi9jp1GJgIMnD4s.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adaslaw: Kaczyński nie ma prezencji, wiec zatrudnił do tego maskotkę, teraz ma spokój... za plecami jest NATO, wiec siedzi sobie w domu i ciepłym fotelu, jedną ręką głaszcze kota, a drugą trzyma za jaja Dudeła.... vs Zelenski w piwnicy, niewiedzac czy dożyje poranka.. ale fakt potrafi się zaprezentować )
Issac - @Adaslaw: Kaczyński nie ma prezencji, wiec zatrudnił do tego maskotkę, teraz ...

źródło: comment_1646424262AbngvJ2dnDU175SLXWoGac.jpg

Pobierz