Wpis z mikrobloga

@siebek: Witam Pana, obecnie znajduję się również w kraju wikingów.

Czytałem Pana komentarz umieszczony pod wykopem pt. : Jestem informatykiem i nie potrafię się utrzymać. I miałbym do Pana kilka pytań odnośnie pracy w Polsce i za granicą. Będę bardzo wdzięczy za pomoc w pomoc w wytyczeniu mi ścieżki rozwoju zawodowego. A więc do dzieła..

Od 5 lat każde wakacje spędzam tutaj, pracując fizycznie np po budowach każde wakacje. Jest tutaj pięknie, zarobki są świetne ale marzy mi się w końcu praca za biurkiem, praca 8 godzin, praca 5 dni w tygodniu, praca ze lepsze pieniądze. Skończyłem w Krakowie Transport na Politechnice Krakowskiej, teraz planuję pójść do Rzeszowa, do WSIZ na Logistykę i organizację produkcji... mam nadzieję złapać najpierw staż/ praktyki w Schenkerze, później osiąść tam do końca studiów przy okazji szlifując angielski. Mają swój odział w NO wiec kiedyś może.... Mam jeszcze trochę czasu na wybór studiów 2 stopnia, ale uważam że będzie to zwiększenie perspektyw i ciekawa praca (ewentualnie gdy uda się coś załapać). Bardzo proszę o podanie Pana ścieżki rozwoju zawodowego i kwalifikacji jakie Panu pozwoliły znaleźć pracę w tym kraju.

Gratuluję Panu i życzę powodzenia z całego serca . Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy w tym pięknym i kraju.

mój mail : arturdziuba88@gmail.com