Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem ostatnio różową na #tinder ładna, szczupła, 29 lat. Sporo rozmawialiśmy, w sumie zawsze odpowiadała pełnymi zdaniami co jest dość nietypowe, rozmowa się kleiła, po czym zeszła na sex. Ona sama to rozpoczęła i nawet drążyła temat. Opowiadała o tym jak bardzo to lubi. Przyszedł dzień spotkania na pierwsze spotkanie zgodziła się przyjechać do mnie na chatę nawet nie bardzo mnie znając i nie trzeba było długo czekać, żeby się rozebrała i poszła ze mną do łóżka. Potem spotkałem ja i znowu skończyło się w łóżku. Cały czas się kończy. Zawsze było nam dobrze, ale do czego zmierzam. To jest kobieta pełna sprzeczności. Z jednej strony, wiem ze ma dość bujna przeszłość i na nie jednej knadze skakała (nawet przyznała się do trojkata), często gada o seksie i non stop fantazjuje. a z drugiej ma wysoko rozwinięta wrażliwość, jest miła i strasznie emanuje emocjami. To jest ta typowa „Pani z przedszkola” co całymi dniami bawi małe dzieci (niezłe laski pracują w przedszkolach). Ma do nich podejście. Ogolnie jest lekko wulgarna i bardzo wrażliwa jednocześnie. Widzę w niej tak bardzo dużo sprzeczności, ze mi trochę rozpieprza mi mozg. Boje się ze jak się zaangażuje emocjonalnie i ona coś odstawi to będę mocno cierpiał i tego żałował.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6221fd3b570e67d26620dab6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 16
Boje się ze jak się zaangażuje emocjonalnie i ona coś odstawi to będę mocno cierpiał i tego żałował.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co naruchasz to twoje. Ku chwale ojczyzny!
Wykopki jesteście mocno #!$%@?. Nie macie lasek to smęcicie że oj nie ma kobity, walą się z chadami a z nami nie chcą. Jest kobita, pruje się równo, to smęcenie oj ona się pruje, ja jestem taki wrażliwy chłopiec a ona tyko chce seksu,
PospolityŚwirus: Nie widzę żadnej sprzeczności. Dorośli oddzielają strefę prywatną od strefy publicznej.

Wielki pan dyrektor może po godzinach lubić być dymany dildosem, wielka pani dyrektor może po godzinach lubić być traktowana jak ****.

A pani która na co dzień jest szarą myszką może lubić ostry seks i chcieć wszystkim przytulić, przecież to też człowiek.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua