Wpis z mikrobloga

@onomatopeja_: polityka prywatności -> odbiorcy danych:

Dostęp do przetwarzanych przez nas danych mogą mieć również: osoby, które zatrudniamy, podmioty realizujące dla nas usługi analityczne, programistyczne, usługi związane z telefoniczną obsługą klienta, księgowe, kadrowo-płacowe, prawne, podatkowe, audytorskie itp., firmy pocztowe i kurierskie, dostawcy usług polegających na prowadzeniu akcji mailingowych i telekomunikacyjnych oraz dostawcy usług poczty elektronicznej i innych narzędzi umożliwiających komunikację z nami.
@onomatopeja_: Ale masz przykład mojej frustracji? Poszukaj dobrze, może znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tylko cytuję fragment polityki prywatności, gdzie jak byk stoi informacja o przekazywaniu danych klienta innym podmiotom w celach marketingowych.
ale spojrzałem na profil, widzę kolega agent z tych pewnie sfrustrowanych co na grupie na fb o agentach się zali że przychodzą klienci żeby złożyć u niego wypowiedzenie bo na mubi czy rankomacie taniej :)


@onomatopeja_: Już było kilka takich firm, z podobnym podejściem :D Pamiętam swego czasu jak Link4 wchodziło na rynek i leciały w TV reklamy płaczących agentów :D Po 3 latach przedstawiciele Link4 jeździli po agentach i prosili
@onomatopeja_: No to faktycznie wygląda spoko robota. Ogólnie gdyby lepiej płacili to mógłbym robić na takiej obsłudze :D Ale nie na sprzedaży :D jak mam dzwonić i kogoś namawiać na sprzedaż to mnie skręca :D
Zawsze preferowałem ,,lajtowniejsze" podejście do tego zawodu, jak ktoś chce to zrobię ale nic na siłę :D

O dziwo muszę przyznać, że lubię swoją pracę, lubię gadać z ludźmi, lubię rozwiązywać problemy :D Lubię szukać dziur
@onomatopeja_: Ja w troszkę w innej sytuacji jestem :D Specyficznej, bo rodzinnie prowadzimy biuro od x lat :D
Jeszcze w szkole żeby sobie dorobić chodziłem do mamy do biura wprowadzać dokumenty i tak już zostałem w zawodzie. Można śmiało powiedzieć, że ubezpieczenia mam we krwi, agent 2 pokolenia :D Ogólnie to bardzo różnie, zależy od miesiąca, są lepsze i gorsze no ale narzekać nie mogę :) 3,5k w Warszawie to mało,
Polecam przeczytac polityke prywatnosci np. allegro. Tam kazdy z nas ma konto i jakos nikt sie nie zastanawia nad tym o sie dzieje z danymi.