Wpis z mikrobloga

Na wychodek.pl stabilnie. Wykopki mające ból dupy bo prywatna firma (biedronka) zamierza wesprzeć swoich pracowników w czasie kryzysu. XDDDDDD. Zdecydujcie się do #!$%@? nędzy oświeconi centryści za 5zł, czy jesteście za wolnym rynkiem czy centralnym planowaniem. Wiadomo, podła Biedronka już jutro podwyższy ceny top chipsów i pizzy o smaku 4 sery, aby przegrywy zafundowały balety Saszce xDDDD

#bekazpodludzi #bekazwykopkow #ukraina
Proxlox1 - Na wychodek.pl stabilnie. Wykopki mające ból dupy bo prywatna firma (biedr...

źródło: comment_1646347628s8O13HAl2DK40xWq9vJK9n.jpg

Pobierz
  • 7
@NaczelnyWoody: Ruscy jak będą chcieli, to będą pieprzyć, że w Polsce wciąż są naziści oraz straż graniczna morduje Ukraińców. Putin już pieprzył o denazyfikacji Ukrainy. Według mnie, te 1000zł jako pożywka dla propagandy to marnie wypada w porównaniu do tego co już #!$%@?ą.
@Proxlox1: Nie porównuj jakiegoś #!$%@? kacapa w TV do potencjalnego wykorzystania zazdrości o zarobki by podzielić ludzi xD
Za miesiąc emocje zaczną opadać, ludzie do wojny przywykną i zobojętnieją, ceny ropy i gazu zaczną chłostać po dupsku a zwłaszcza po wyłączeniu tarczy antyinflacyjnej, ludzie będą mieli w dupie wojnę na Ukrainie i będzie można łatwo zantagonizować
@Proxlox1: wszystkie tego typu akcje zostaną odebrane negatywnie, trzeba umieć znaleźć balans by pomagając nie zniechęcic przychylnie nastawionego społeczeństwa to myślę że jest logiczne.
@Proxlox1: Na awans się czasami czeka latami, a jak go nie dostaniesz w widełkach wieku, kiedy "wypada" go dostać, to możesz zostać zamieniony na młodszy model. Nie ważne, polski czy ukraiński.
1. premia - czemu nie?
2. wyższe ceny - to było do przewidzenia, bo oprócz pomysłów PiSu, wpadł nam duży i słuszny wydatek.
3. Ale robienie specjalnych względów w ten sposób, że czyjeś wysiłki idą na marne lub jest spychany
@empty_silence: EDIT, bo nie mogę edytować. Przypuszczam, że za"dobrym serduszkiem" biedronki kryje się fakt, że Ukraińcy są gotowi pracować za niższe wypłaty na tych samych stanowiskach, a biedronka (przynajmniej w Krakowie) od co najmniej roku ma ogłoszenia o szukaniu pracowników.