Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że okazuje się, że to my żyjemy w kłamstwie. Korea Północna to tak naprawdę raj, ludzie są wolni wszyscy żyją sobie spokojnie maja dostęp to wszelkich technologii żyją w luksusie bez żadnych ograniczeń. Rosja dążyła do takiej sytuacji i powoli była coraz bliższa kraju idealnego utopia jak Korea Północna. Reszcie świata się to nie podoba wiec uruchomili swoją propagandę na silna skale rozpoczęli wojnę zrzucając winę na Rosję a my wszyscy żyjemy w nieświadomości. Tak wiem nie ma szans ze tak jest ale mimo wszystko czasami nachodzi mnie na takie rozmyślenia a co jeśli tak naprawdę jest 180 stopni inaczej
#ukraina #rosja #wojna
  • 22
@GoodGuyChucky93: Oczywiście, że istnieję taka szansa. Bardzo malutka, ale istnieje ;D Możliwe też, że w tym konflikcie agresorem jest USA, ale my mamy taką dezinformację? Każdy uważa, że jego prawda jest tą jedyną możliwą, ale zawszę jakaś strona jest w błędzie. Moim zadaniem Rosjanie są w błędzie i mają wpajana do głowy propagandę, ale .... To moja prawda i uważam że jest jedyną prawdziwa
@Hloow: No właśnie to jest to. Z jednej strony otrzymujemy informacje ze rosyjskie media to propaganda, to oni atakują i są źli a Rosjanie są ofiarami rządowej propagandy. Ale jaka mamy pewność, że to nie my jesteśmy ofiarami propagandy. Osobiście bliżej mi do wizji, że to Rosja jest agresorem ale czy mam 100% pewność? Nie raczej 99 może 99,9%
Wyobraźcie sobie, że okazuje się, że to my żyjemy w kłamstwie


@GoodGuyChucky93: Ciekawe założenie, ale w rzeczywistości, jeśli zastanowić się nad nim głębiej, to jest ciekawsze niż nam się wydaje;)
To w sumie ciekawe i śmieszne, że naprzeciw 0,5 miliarda naszych, mamy 0,5 miliarda tamtych którzy twierdzą, że jest zupełnie inaczej:D
Moim zdaniem można czasem przeprowadzić taką małą gimnastykę mózgu, zapomnieć o całej propagandzie, informacjach, że np. w rosji tłoczą ludziom
Wyobraźcie sobie, że okazuje się, że to my żyjemy w kłamstwie


@GoodGuyChucky93: prosty test: skrytykuj publicznie władzę. Jak kolejny raz będziesz mógł to zrobić nadal na wolności, to jednak tutaj jest lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GoodGuyChucky93 plot twist ( ͡° ͜ʖ ͡°) też czasami o tym myślałem i bardzo dobrze jest kwestionować, czy stoi się po dobrej stronie konfliktu. Dobra strona konfliktu, to ta, której społeczeństwo ma nieskrępowany dostęp do rzetelnych/autentycznych informacji. Społeczeństwo Rosji i Korei Północnej nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grayjedi: Skąd wiesz, że w dobie usuwania wyników wyszukiwania przez Google i skryptowania wiadomości w social mediach my mamy swobodny dostęp do informacji a nie jesteśmy karmieni gównem z mediów sterowanych odgórnie?
Ludzie śmieją się z systemu oceny obywateli w Chinach a nasza strona świata ma lepszą technologię aby móc wdrożyć kontrolę obywateli jeszcze sprawniej i ciszej niż Chiny i tylko głupiec pomyśli, że rządzący by nie skorzystali.
Dzisiaj byle niewygodne