Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie mam. Czy #hempshot i #greenout to to samo? Jeśli nie to co lepsze, jakościowo, smakowo, moc. Co polecacie okazjonalnemu palaczowi (3-4 razy do roku) żeby był długi mocny chill. Lepiej kupić najmocniejsza opcje i dawkować po 20-30ml czy coś słabszego i wypić całe. Ile się +/- czeka na dostawę. #narkotykizawszespoko dla zasięgu
  • 13
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: jak dla mnie hempshot i Greenout są bardzo zbliżone do siebie pod względem mocy (mowa tu o strong od greenouta i amnesi hempshot). Smakowo dla mnie lepszy hempshot. Ja bym brał najmocniejsza wersje i dawkował jak piszesz. Zacząłbym od 20ml, zwłaszcza że okazjonalnym palaczem jesteś, a z edibles raczej styczności nie miałeś. Na dostawe to zależy, raczej na drugi dzień wszystko jest nadane więc liczę 2-3 dni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuzyno: no i dziękuję bardzo za rzeczową odpowiedź. Pewnie na najbliższej promoce zamówię. Myślę o dawkowaniu 20-30-50ml jedna buteleczka starczy na 3 próby. Chyba, że przy 20 lub 30 będę czuł, że wystarczająco mocno weszło to najpierw wleci 40 albo pas. Z ciekawości dopytam, jest sens dorzucać, przykładowo jeśli 20ml po godzinie/dwóch będzie miało niezadowalający efekt to pic kolejne 10-20ml czy nie skumuluje działania?
  • Odpowiedz
@Dumle007: widziałem posty, dlatego wolę całego nie walić ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro weterana który lubi zapalić grubasa z 1g robi 10/10 to jak mi wyatarczy 0,3-0,5 na pół to raczej mnie zmiecie z planszy, a chciałbym mieć ługi przyjemny chill zamiast badtripa i zamuły
  • Odpowiedz
Greenout chocolate 10 ml = 60 ml green out fresh bomb strong. Różnica jest taka, że 10 ml ładuje się ponad godzinę, czasem aż do 2 godzin, z kolei fresh bomb 40-50 minut
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Razem z różową bardzo polubiłem hempshoty. Już z rok chyba zamawiam. Green out dosłownie ze dwa razy tylko. Po ostatnim bełtała i mnie ochrzaniła xD Także jej Gelato, a sobie Amnesię xD
  • Odpowiedz
1. Nie, to nie to samo. Żaden nie jest lepszy, czy gorszy. Ma inne działanie.
2. Jak chcesz mieć, mówiąc wprost, "banię", Greenout będzie lepszym wyborem. Hempshoty działają rozluźniająco i uspokajająco. Efekty psychoaktywne będą baaaaddzooo małe. Próbowałem kilku wersji i coś tam dzwoniło, ale był to efekt jak po słabej jakości ziele.
3. Jak boisz się by nie przegiąć, kup 2 buteleczki light. Wciągnij jedną i odczekaj 90 minut. Jeśli nie masz
  • Odpowiedz
@Pioter1987: Możesz opisać bardziej z czego to wynika, większa zawartość kanabinoidów CBD w hempshotach neguje THC? Bo limitem THC jest 0,2%, więc w obu produktach spodziewam się 200mg tej substancji. Co do picia 2 butelek light to nie chce zasyfiać organizmu cukrem i inną chemią jak barwniki, regulatory itd niepotrzebnie, po co pić 200ml wypełniacza skoro można 20-30ml z identyczną ilością substancji czynnej. Wypełniacz wpływa jakoś na przyswajanie?
To jeszcze
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Poszczególne smaki greenout odpowiadają odmianom konopi użytych. Cola to Amnesia haze, cytrusowy to Lemon haze, bubble gum - Zkittlez, a owoce leśne to Critical jack. Każda odmiana ma trochę inny profil kanabinoidowy i trochę inne działanie. Osobiście najbardziej lubię colę, bo jestem po tym kreatywny, choć myśli szybko uciekają i trzeba je zapisać. Cytrusy dobrze wchodzą na filmach, a guma balonowa do muzyki. Owoce leśne nigdy mi nie porządnie nie weszły, ale zawsze było jakieś "ale". A to miałem większą tolerancję, a to za mocne miałem cbd przed, które zniwelowało efekt. Mam na jutro buteleczkę i wciągnę ją jak trzeba. Wtedy się wypowiem ;)

Hempshoty mają swoje odpowiedniki, a nawet znajdziemy u nich więcej odmian. Dlaczego mają na tyle inne działanie? Nie wiem. Być może mają więcej cbd, które działa antagonistycznie do thc. Być może mają inny proces produkcji. Greenout też niedawno miał "nową recepturę", która poprawiała smak przez zemulgowanie oleju (#hempshot moze stąd różnica?). Ale najwyraźniej w tej postaci był kiepskim nośnikiem, bo efekt był, może nie zerowy, ale zdecydowanie słabszy. Dlatego wrócili do starej receptury.

Co do samego składu - Mops na którymś Weedowisku pokazywał analizę. Wydaje mi się, że thc było 0,1%, a nie 0,2%. Ale nie wiem czy to był light, czy strong. W każdym razie 200mg to tyle ile w gramie całkiem przyzwoitego zioła. Przy czym przyswajasz całość, a nie jak w przypadku palenia, czy waporyzacji 1/3, lub
  • Odpowiedz