Wpis z mikrobloga

@Jakub_Olkiewicz - byłaby możliwość, by na Goal.pl obok tytułu artykułu pojawiało się nazwisko redaktora?

Oprócz tego zgłaszam wniosek formalny co do Tetryckiego Managera

Moim zdaniem klimat Ekstraklasy oddałby w pełni Organ Pomocniczy stworzony z radnych miasta i osób średnio znających się na piłce :D

Trener losowałby 3 założenia na najbliższe okienko transferowe (wcześniej redaktorzy musieliby stworzyć swoje propozycje. Np. Miejski Organ Doradczy nakazuje aby:
1. w tym okienku ściągnąć minimum 1 zawodnika poniżej 170 cm, bo Leo Messi też nie ma 170 cm, więc to słuszny kierunek poszukiwań :D
2. Mistrzami Europy są teraz Włosi, więc klub musi mieć minimum jednego Włocha, bo to bezsprzecznie podniesie poziom sportowy.

Rzecz jasna wytyczne Rady Doradczej mają być od czapy i bez sensu :D No i samo losowanie to też adrenalina.

Do tego o opinie od czapy można poprosić ludzi z twittera albo wykopu - byłby to miły gest i do tego każdy zobaczyłby pierwszy odcinek z ciekawości czy jego opinia się przebiła w losowaniu - same korzyści :D

#tetrycy #goalpl
  • 4
@Wagram92: Co do nazwiska - nasze teksty będą miały nakładkę foto prawdopodobnie. Ale zespół jest mocny, Przemek Langier ma zdecydowanie wyższe kompetencje dziennikarskie niż ja. ;)

Co do pomysłu - genialny, jeśli mogę Cię prosić - przypomnij nam to w okolicach barażu, ok? Bo pierwszą serię zrobimy jednak reprezentacyjną raczej, po barażu wrócimy do ligowego grania. Ja sobie ten pomysł zapiszę, ale jak nas oglądasz, to wiesz - pewnie plik na