Wpis z mikrobloga

Twórcy pomysłu chyba go do końca nie przemyśleli. Powinni zrobić anonimową ankietę a wyniki ogłosić razem z wszelkimi instrukcjami i rozpoczęciem akcji bo janusze już podbili dwukrotnie cene waluty. Im dłużej bedziemy zwlekać tym będzie gorzej.

#microcoin #wykopowawaluta
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertyPrime: fajnie że mogliśmy wybrać walutę, ale wynik powinien byc ukryty. Przygotować poradnik (aby każdy mógł wpłacić i kupic bitcoiny) i po weekendzie ogłosić że wybrana waluta to np. goldcoin. Wtedy wszyscy by się rzucili do kupna.

W ogóle teraz jest problem z rejestracją na curexie więc nie wiem jak takie leszcze jak ja kupią sobie bitcoiny.
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: i tak wykop autora pomysłu będzie decydował o wszytskim, też jestem a zmiaą waluty (powinniśmy dać autorowi z 3 do wyboru i on swoim wykopem zadecyduje która :) ). Ważne tylko zeby waluta miala portfel na linuxa i os i byla relatywnie do kupienia (na crypsty czy gdzies).

[Ja uważam, że powinniśmy wybrać jeszcze tańszą walute od GLD]
  • Odpowiedz
@Wwojtek: A ja uważam, że każdy kto chce się przylączyć, powinien przez tydzień pointeresować się rynkiem, co i jak, gdzie, dlaczego, po co. I za tydzień wypuszczamy poradnik, ludzie wiedzą o co chodzi, nie ma pytań i wyszstko leci zgodnie z planem ;)
  • Odpowiedz