Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 649
To są ludzie, którzy zostawili całe swoje życie i muszą od początku zbudować je od fundamentów.
W kraju w jakim nikogo nie znają.
Nikt z nich tego nie planował. Wszystko co mieli stracili w kilka godzin bo jakiś psychol postanowił zniszczyć ich życie. To prawdziwy dramat XXI wieku a my jako CYWILIZOWANY naród musimy im pomóc.

Osoby, które wyrażają swoje zniesmaczenie bo Biedronka przy granicy obniżyła dla nich ceny produktów podstawowych jak kasza itp powinni mocno zreflektować swoje człowieczeństwo.

Tez nie znacie zdania ani godziny i może też kiedyś znajdziemy się w podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że nie.

To są prawdziwi uchodźcy.

#wojna #ukraina #przemyslenia
Pobierz Caracas - To są ludzie, którzy zostawili całe swoje życie i muszą od początku zbudowa...
źródło: comment_1646311726TG3sEQ31HPZunmN0xWacUt.jpg
  • 18
@Caracas: to są dzieci, które musiały zostawić ojców, wujków, dziadków i braci. To jest #!$%@? tragedia... Jak czytam to gówno z nagonką na "inżynierów" co to dostają się niby razem z nimi do nas to mi się rzygać chce. Czuję fizyczny ból brzucha jak słucham ludzi, którzy są przeciwni tej pomocy. Bo wyobrażam sobie jakbym ja musiał rozstać się ze swoimi dwiema córkami... Wielki szacunek dla Polaków POLAKÓW, którzy pomagają w
@Caracas: najgorzej... Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której żona tłumaczy młodym, że tata dziś do domu nie wróci bo jest na wojnie... Albo, uciekamy z naszego domu, bo tu jest niebezpiecznie... A dlaczego tata zostaje...
Masakra...
Tez nie znacie zdania ani godziny i może też kiedyś znajdziemy się w podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że nie.


@Caracas: Bardzo szybko się znajdziemy w podobnej sytuacji jak służby na czas nie wyłapią wśród prawdziwych uchodźców - fałszywych imigrantów ekonomicznych

To co się dzieje na granicy trzeba ostro monitorować aby nie wymknęło się spod kontroli