Wpis z mikrobloga

Można gdzieś wyrwać goty wiedźmina 3 na ps5? Chciałbym pograć w to next genowe wydanie (gdy w końcu się pojawi). Na pc kupiłem za jakieś 4 dyszki, a gdy przglądałem ps store była tylko podstawka za 139

#playstation #ps5
  • 15
Można gdzieś wyrwać goty wiedźmina 3 na ps5? Chciałbym pograć w to next genowe wydanie (gdy w końcu się pojawi). Na pc kupiłem za jakieś 4 dyszki, a gdy przglądałem ps store była tylko podstawka za 139


@poloq: Jak wyjdzie, będzie ps6 :P
@mango: nie, wolałem uniknąć czegoś takiego, ale może faktycznie, to 40 to była uczciwa cena, sprawdzę dziena

@niewiempoco: oby nie :D on nie był aż tak zbugowany jak cp2077, liczę na to obiecane Q2

@liga: po kliknięciu w link mam 199 ziko w ps store, coś robię źle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poloq: no właśnie przejrzalem przez wujka Google i rzeczywiście brak terminu konkretnego oprócz 2 kwartału. No nic dobrze że płytki nie sprzedawałem, będzie 3 podejście do gry. Może w końcu uda się skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mils83: moje drugie, wcześniej ograłem na pc, ale właśnie trochę nie mogę się doczekać, serial zostawił duży niedosyt :D Choć podobno chyba mają dodać tylko nowe tekstury, ray tracingi jedno dlc z netflixowymi skórkami postaci - z którego pewnie nie skorzystam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poloq: ja mam niestety #!$%@? system że zaczynam po kilka gier na raz i nie mam czasu skończyć.. Albo zakopuje się próbując robić platynę albo wyjdzie coś nowego i już muszę to mieć a reszta czeka. A czasu już nie mam tyle co kiedyś
@mils83: taaa rozumiem, sam nie grałem jednym ciągiem, ale akurat tutaj fabuła jest świetna i myślę że warto się wciągnąć :D Szczególnie dodatki mają super fabułę. Polecam i obyśmy się szybko doczekali :D