Wpis z mikrobloga

@Fingal: no tak się składa,że jesteśmy w Unii i wspólnym obszarze gospodarczym, więc sankcje gospodarcze to kompetencja Brukseli.
No chyba że Giertych albo ty chcecie wyjść z Unii żeby móc sobie nakładać sankcje na prawo i lewo xD

W ten sposób można bronić orbana


Orban blokował sankcje w Unii, tak samo jak Niemcy, my walczyliśmy żeby były one jak najcięższe, także nie ma co porównywać nas z Węgrami.
Do tego
  • Odpowiedz
@pat1ryk: a pis od dawna był prorosyjki. Najnowsza zmiana wizerunku jest właśnie tym. Ziobro niedawno chciał wyjść z Unii a Kaczyński chciał zacząć konflikt z USA. Jedyną osobą, która robi coś sensownego jest duda (nie wierzę, że to mówię) a to dlatego, bo ani kaczor ani opozycja go nie lubi, więc musi szukać posadki poza Polską.
To co teraz robi pis to cyniczna gra, która ma doprowadzić to tego, że
  • Odpowiedz
a pis od dawna był prorosyjki.


XDDDD
Tak i pewnie dlatego robił przekop mierzei, budował Baltic Pipe i gazoport.
Nie wiem jak trzeba być odklejonym, żeby mówić o protosyjskiści pis, nie ma w Polsce bardziej antyrosyjskiej partii. Zabawne że jeszcze w 2015 media oskarżały pis o rusifobie i straszyły że Kaczyński wywoła wojne z Rosją.
@Fingal:
  • Odpowiedz
Polsce bardziej antyrosyjskiej partii


@pat1ryk: xDDD tak było. Może antyrosyjskie jest też bratanie się z orbanem i budowanie koalicji z le pen i salvinim, oboje wspierają działania Putina na Ukrainie, podobnie jak orban. Do tego dorzućmy #!$%@? polskiej armii zawodowej, w tym zerwanie umowy na carakale. A może antyrosyjski jest węgiel z Rosji
  • Odpowiedz
@Fingal: bratanie się z Orbanem XDDDD
Już kiedyś o to jednego wykopka pytałem, jak wygląda to bratanie? Jakie formale dokumenty podpisano? Bo np z Ukrainą powstał za pis trójkąt lubelski i wspolna brygada bojowa. Co powstało z wegrami? Poza zdjęciami?

oboje wspierają działania Putina na Ukrainie, podobnie jak orban.


W jaki sposób? Orban zrezygnował z blokady sankcji, Niemcy nadal blokują sankcje na swift dla największych
  • Odpowiedz
@pat1ryk: typie żyjesz w alternatywnej rzeczywistości albo jesteś pisowskim trollem. Szkoda mi czasu, więc odpisuję ostatni raz.

W jaki sposób? Orban zrezygnował z blokady sankcji, Niemcy nadal blokują sankcje na swift dla największych ruskich banków.


@pat1ryk: zrezygnował, bo nie miał wyboru, wciąż #!$%@? o neutralności i nie pozwala na transport sprzętu na Ukrainę, wciąż bierze gaz, który swoją drogą ma po promocyjnej cenie, by słupki poszły do góry. Salvini poparł aneksję Krymu. Le pen ma kredyt w rublach i sprzeciwia się dołączeniu Ukrainy do UE, niedawno musiała zniszczyć ulotki wyborcze, bo był na nich Putin, a i ma jeszcze kredyty
  • Odpowiedz
zrezygnował, bo nie miał wyboru,


Czyli dokładnie tak samo jak Niemcy xD
Wciąż się nie dowiedziałem na czym polega bratanie się z nimi. Oczywiście poza zdjeciami i spotkaniem na niczym, więc już nie odpiszesz, tylko zmieniasz temat. Ja nigdzie orbana nie broniłem sam pisałem wyżej że nie wpiszcza wojsk NATO na Węgry. Ty za to dałeś teze o brataniu, ktorej nawet nie próbujesz obronić, bo nie ma czym, więc piszesz o czym innym.

Co do sprzętów, które PiS kupuje, te umowy nie zostały zerwane tylko dlatego, że duda dał veto na lex TVN.
  • Odpowiedz
Wciąż się nie dowiedziałem na czym polega bratanie się z nimi.


@pat1ryk: niedawno le pen była wożona z honorami w Polsce, w Warszawie było głośne spotkanie jej salviniego orbana i polskiego rządu. Jak uważasz, że to nie jest bratanie. To podaj przykład kiedy ostatnio polityk opozycyjny był w Polsce wnoszony na salony.
  • Odpowiedz
Źródło IDzD.

I kolejny raz przypuszczenia, co by było gdyby. Zero faktów.


@pat1ryk: niby obserwujesz politykę, to powinieneś wiedzieć jakie były reakcje amerykańskiego rządu, do niczego nie doszło, więc realne działania są w sferze domysłów. Jak jesteś taki mądry to pokaż przykład, gdy jakiś amerykański biznes jest wyrzucany z kraju a usa nic z tym nie robi.
  • Odpowiedz
@Konsentrao: skąd niszowa gazetka powiązana z pisem miała zdjęcie osobistego fotografa Putina ze Smoleńska. Wystawiłeś je pisuarku to powinieneś wiedzieć. PiS= ruskie onuce
  • Odpowiedz