Wpis z mikrobloga

@Influ3nD: hmm nie rozumiem co w jego przemyśleniach jest takiego genialnego. Wydaje mi się że jego spojrzenie na temat jest za bardzo optymistyczny. Po obejrzeniu jednego odcinka miałem wrażenie że zachód już wygrał i Rosja nie jest zagrożeniem dla Polski w kolejnych miesiącach.
  • Odpowiedz
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: Lol. Typ jest dziennikarzem wojskowym od 15 lat i analitykiem wojskowym ze specjalizacją "wojska federacji rosyjskiej", ale twoim zdaniem nie ma własnych źródeł xD

Typ jest prawdopodobnie najlepiej poinformowanym dziennikarzem wojskowym w Polsce.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: @first: uwielbiam go słuchać. Tłumaczy dziedzinę, o której nie mam pojęcia. Wstawia ciekawe analogie i robi to spontanicznie. Jest pewny siebie i zdecydowany w swoich odpowiedziach. Bardzo bystry gość
  • Odpowiedz
Gdybyś obejrzał materiał który podałem to byś wiedział że nieźle przefiltrował propagandę dwóch stron która jest nam serwowana.

Dla mnie rzucił inne światło w tym konflikcie


@Influ3nD: Oglądam każdy od początku kacapskiej agresji. Oglądam z wielkim zainteresowaniem. Po prostu nie spuszczam się jak połowa, że typ jest jakimś wirtuozem, który już zna 3 kolejne dni co się stanie.
  • Odpowiedz