Wpis z mikrobloga

@rafalzaorski: Skąd ci się koleżko szołmenie do głowy przyszło, że nawet jeżeli pojawi się pucz to warto stawiać kilka baniek bo niby spadnie? Jaka tu logika. Ooooo, zabili putina więc czas sprzedawać BTC? To chyba dobre wiadomości i skoro BTC przetrwało "wojnę" i tak zły czas w kondycji lepszej niż złoto, to chyba coś jest na rzeczy i czas na dalszy trend wzrostowy (zwłaszcza w kontekście wcale nie malejącej inflacji). W
@YoureGoingDown: bardzo prosta stawiam na chaos ktory sie w takiej sytuacji pojawia, kolejna sprawa gra pod swift juz sie skonczyla wiec i duze prawdo korekty... a inna sprawa ze ja nie jestem tu od #!$%@? w sieci i udowadniania przekonywania , stawiam na to kase zgodnie ze starym powiedzeniem rynkowym "nie przekonasz sie dopoki nie obstawisz - rynek rozstrzygnie. TAk juz na koniec, to ze podaje swoje typy i stawiam na
@YoureGoingDown: a widzisz co do inwestycji długoterminowych, również je mam po pare lat :) bo działam na wielu interwałach. Jedni się specjalizuja w długich a ja i potrafie d1 rozegrac i trzymac inwestycje latami także :) poza tym juz sie przyzwyczailem ze moje działania na rynku mało kto rozumie nawet jak tłumacze krowie na rowie i wtedy sie łapie za głowe po co ja sie spuszczam na jakiś anonimów w sieci