Wpis z mikrobloga

Jak już panikujecie na widok turbaniarza w Przemyślu, to pamiętajcie, że Panowie Sikhowie są (generalnie) pokojowi. Miałem okazję kilku poznać (akurat nie w Polsce, ale myślę, że mentalność podobna) i to są mega mili, pozytywni i pomocni ludzie.

Strasznie gnije, jak ktoś widzi turban i od razu gwóźdź w mózgu mu się spawnuje "uuUUuuu terrorysta UUuuuuUUuu"...

#ukraina #propaganda
taki_typa - Jak już panikujecie na widok turbaniarza w Przemyślu, to pamiętajcie, że ...

źródło: comment_1646213932A5xBAJz1FStMfW7DAWLjFX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie piszę, że wszyscy tacy są, ale sugeruję, że żaden Ukrainiec nie odgryzł palca z wdzięczności pomimo że przybyło ich wielokrotnie więcej.
  • Odpowiedz
@Prezes: A to nie był Sikh. Gdzieś było zdjęcie właśnie sikha na granicy w Polsce i jakaś panika się zrodziła. Dlatego dodałem ów obrazek, żeby nie szkalować Panów Sikhów. "Turkmen" -> W Turcji raczej sikhów nie ma ;) Przynajmniej, nie znalazłem w necie jakiś informacji na temat ich populacji (po czym wnioskuje, że są tam marginesem)
  • Odpowiedz
a ten turkmen co odgryzł palec ratownikowi, to był bardziej miły, pozytywny, czy może pomocny?


@Prezes: A ten co odgryzł palec ratownikowi to śmieć. Pozdrawiam :>
  • Odpowiedz