Wpis z mikrobloga

Wczoraj na jednym z subredditów #blizzard zadałem pytanie, dlaczego w każdej z ich gier wciąż widzę Rosjan (tak, gram w większość ich gier). Zostałem z automatu obrzucony oskarżeniami o rasizm xD fajnie, jestem białym slavem, oni też, ale mniejsza xD mój post spadł z rowerka, a życie toczy się dalej. Jeśli wygooglujecie coś w stylu "Blizzard russia ukraine" to znajdziecie mnóstwo tematów z blizzardowych oficjalnych forów, które także pospadały. Gracze dostają za to bany. Robimy coś z tym? Kręcimy Małysza?
#wojna #rosja #ukraina #gry #worldofwarcraft #afera
BonifacyDX - Wczoraj na jednym z subredditów #blizzard zadałem pytanie, dlaczego w ka...

źródło: comment_1646199955ys1tnrKIHN0H6WSo5m52a4.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Thome: Niestety wiekszosc popiera ingerencje na Ukrainie i nie widza problemu w sobie. Tylko sankcje sa w stanie sprawic ze przestanie im sie oplacac zabijanie cywili w obcym kraju.
  • Odpowiedz
@ArthasMenethil: gry łączą a nie dzielą? Co ty Rojo jesteś? xD Jasne, niech kacapy w przerwie od bombardowania Ukrainy grają sobie w CSa czy Overwatcha. Biedne ruskie onuce.

Powinniśmy ich cofnąć do średniowiecza i odciąć od cywilizacji, a nie jeszcze dawać im możliwość jakiejkolwiek rozrywki.
  • Odpowiedz
@BonifacyDX: ja wczoraj jakiemuś ruskiemu w coh2 napisalem by szedl w uj i mnie moderatorzy postraszyli banem xD
dobrze, że w lolu jeszcze mogę komuś powiedzieć, że #!$%@? jego mamę i nic z tego nie ma ;p
  • Odpowiedz
@BonifacyDX: własnie tez mialam pytać czy Blizzard cos w tej sprawie robil. Czy odlaczyli ruskie serwery czy cos (kto gral bg to sie nie smieje w 99% przypadkach gra sie na ruskich).
Ale wiadomo jak zachowali sie w sprawie chin. Nie licze na poprawę.
Powoli sie żegnam z Blizzardem.
  • Odpowiedz
To jest ten sam rodzaj idiotyzmu co te „patrole obywatelskie” które prowadziły wczoraj jakiegoś murzyna w Przemysłu. Jebnij ty się w łeb a nie” kręć Małysza”
  • Odpowiedz
@BonifacyDX: Miałem to samo jak na reddicie zaproponowałem bana dla kacapów w karciance w którą gram. "I don't want politics in my game" itp. No niestety ale środowiska gamingowe to w dużej mierze manchildy i soyboye
  • Odpowiedz