Wpis z mikrobloga

@krucjatadlapogan: @KubaSh
Urzędnik przecież powiedział:

Wśród mnóstwa informacji związanych z wojną w Ukrainie i napływem do Polski uciekających mieszkańców tego kraju, pojawiają się informacje, które najwyraźniej mają zdezorganizować pomoc i zniechęcić do pomocy uchodźcom.


Znaczy że fejk. Sprawa zamknięta.
  • Odpowiedz
@wypok312: Co to ma wspólnego z Ukraina że tagujesz Ukraina?
Jeżeli nie masz pewności że ma, to nie dawaj pożywki trollom ruskim i zostaw tag na informacje bezpośrednio z Ukrainy i wojny która sie tam dzieje.

Nie dajmy sie im całkowicie omamić i odwrócić od zbrodni którą tam rosjanie urządzają bo o to im chodzi.
  • Odpowiedz
@Show:

Nie dajmy sie im całkowicie omamić i odwrócić od zbrodni którą tam rosjanie urządzają bo o to im chodzi.


Nie daj się zwariować, na tagu wojna masz 50 wpisów co minutę. To żadnej uwagi nie odwróci, ale materiał w CNN już tak.
  • Odpowiedz
@wypok312: dobra ok, ale z dwojga złego - lepiej jak nam przywala latke rasistów niżeli zrobi sie reklama że mamy dziurawe jak ser granice pełne miłości dla każdego zewsząd.

#!$%@? z PR, liczby sie bezpieczeństwo granic.
  • Odpowiedz
@fulloffail:
Wiem, ale zamysł jest taki, że gada się o murzynach zamiast o wojnie na Ukrainie. No gada się, ale to nie przez wykop, tylko przez skarżących się zachodnim mediom murzynom i ciapakom. Bo oni z siebie główne ofiary tego konfliktu robią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wypok312: PiS poza tym ukrywa w ten sposób swoją niekompetencję. #!$%@? kasę na mur na granicy z Białorusią i teraz jak granicę z Ukrainą przekraczają jakieś podejrzane typy, to po prostu każą siedzieć cicho.

Gdyby się przyznali, to byłby to mocny strzał w stopę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wypok312: Lewactwo na Wykopie to tam #!$%@?. Wykop to tylko mały wycinek polskiego internetu i nie ma jakiegoś wielkiego przełożenia na opinię społeczeństwa. Wielu znajomych mi osób tutaj nawet nie zagląda.

Mnie bardziej obawiają ogólne skutki tego wydarzenia. PiS dał mocno dupy, bo znowu zaszabelkował i teraz próbuje wyciszać temat.
Ja mieszkam w Lublinie i mam znajome osoby mieszkające przy granicy. Do teraz myślałem, że to o czym piszą to jakieś
  • Odpowiedz