Wpis z mikrobloga

Ale ceny #!$%@?ło. Płacę za pokój 1200 zł, a teraz za 1300-1500 można już mieć mieszkanie XD Natomiast same pokoje o podobnym standardzie są w cenie 900-1000.
Niby mam miesięczny okres wypowiedzenia, ale chyba już docisnę do końca, ew. jeden miesiąc wcześniej zerwę, bo zostały 4 miesiące, a jestem tutaj już przyzwyczajony. Na wakacje (lipiec-październik) i tak nie chciałem wynajmować i w sumie nie wiem.
Normalnie dać wcześniej znać właścicielce?
I czy ew. mieszkanie powinienem już ogarniać od lipca?

#katowice #wynajem #studbaza
  • 28
@open-alpha: nie mam już 19 lat i nie jestem na pierwszym roku studiów ale pod koniec studiów to juz #!$%@? takie mieszkanie z obcymi. Kuchnia zajęta, kibel zajęty, w majtach po mieszkaniu nie pochodzisz, no #!$%@? mać i jeszcze #!$%@? zachownie innch lokatorów. Ta po sobie nie wytrze w łazience, ta zostawi #!$%@? coś i dogadywac się w takiej ilosci osób to tez tragedia, no #!$%@? to jest dobre dla młodzików
też mieszkam we 4 i #!$%@? no za dużo jednak troszkę, szczególnie że z babami


@mlodyernest: tak 3 osobowy max, powinna wyjsc ustawa na to tak samo na metraż na wynajem.

nie mam już 19 lat i nie jestem na pierwszym roku studiów ale pod koniec studiów to juz #!$%@? takie mieszkanie z obcymi. Kuchnia zajęta, kibel zajęty, w majtach po mieszkaniu nie pochodzisz, no #!$%@? mać i jeszcze #!$%@? zachownie