Wpis z mikrobloga

Jestem pewny że te ciężarówki z Białorusi które wkroczyły 3 dni temu na terytorium Ukraińskie i o których wspominała strona Ukraińska były pełne "uchodźców" Łukaszenki którzy teraz przechodzą jak szarańcza na naszą stronę, dodatkowo opóźniają ewakuacje kobiet i dzieci. Ten kartoflany wąsaty cwel już za to powinien zawisnąć. Nasz rząd powinien natychmiast wysłać na granice polsko-ukraińską Obronę Terytorialną żeby spychać tą białoruską broń w stronę granicy i pomagać Straży Granicznej w szybszej ewakuacji Ukraińcom. Oczywiście zaraz się odezwą głosy o rasizmie czy nietolerancji, ale mam je w dupie - nie obchodzi mnie opinia pożytecznych idiotów moskwy i ruskich onuc.

#ukraina #bialorus #imigranci #rosja
  • 5
@exploti: Instytut danych z dupy, mam gdzieś te instytuty sponsorowane przez rosyjskie kopiejki. Ta akcja ze śniadymi studentami może szybko odwrócić opinię społeczną od pomocy PRAWDZIWYM UKRAIŃSKIM UCHODŹCOM i trzeba o tym głośno mówić.
Gdzie on ich przez ten czas trzymal? W piwnicy? Hehe calkiem mozliwe ze beda chcieli powiekszyc kryzys na granicy zeby sparalizowac przejscia