Wpis z mikrobloga

Kto jest większym panikarzem łykającym każdą bzdurę, janusze co tankowali paliwo po 7zł kilka dni temu, stali w kolejkach do bankomatów czy tępaki łykające i powielające bzdury "ciapakach i murzynach w Przemyślu"?
Bezmyślne frajerstwo narzędzie w rękach durnej propagandy i dezinformacji. Zaraz jeszcze jakiś pogrom tu zorganizujcie i udowodnicie jakimi rasistami jesteście.
Cymbały grające jakim kacap zagra. MURZYN chciał wyjechać z Kijowa! AFERA. Trzeba na patrole kiboli organizować i lincze. MURZYN miał czelność studiować i próbować uciec z obleganego miasta!
Wam tylko widły dać i byście poszczuci przez kacapię sami szli "rezać". Jeszce sobie mordy patriotyzmem wycierajją kmioty bezmyslne.

#ukraina #bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji
  • 9
@caiuscosades: No i nic z tego, ale mówisz ze to bzdura, a bzdurą to nie jest. Ja żadnej ideologii do tego nie dorabiam, większość z chcących się wydostać to faktycznie studenci, przynajmniej z tych których ja obsługiwałem
To ze nie są to bzdury ze są tam czarni i Arabowie


@BlackFunky: OP nie miał na myśli, że bzdurą jest to, że tam są czarni, Arabowie i Hindusi - jasne że są, w Ukrainie było sporo cudzoziemców z Afryki, Bliskiego Wschodu i Indii. Bzdurą jest wypisywanie, jak to terroryzują Przemyśl (póki co to ich terroryzują miejscowe dresy) i bzdurą jest, że to Łukaszenka (xD) ich tam wysłał. O to mu