Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: no to fakt wpuszczać należy, zobowiązują nas do tego konwencję, ale dziś się okazało że prócz Ukraincow pojawiaja się kolorowi, nikt tego nie kontroluje. Należy zaprzestać wpuszczać ludzi bez weryfikacji, zwłaszcza kolorowych i mam w dupie ze to rasizm inaczej jak po kolorze skóry ciężko cokolwiek na szybko weryfikować.
  • Odpowiedz
@magicznyKrzysztof: Czyli jak ktoś przebywał na Ukrainie bo np ram studiował lub robił cokolwiek innego to mamy złamać konwencje bo nie ma paszportu UA i wykopkom się to nie podoba?

Dziś rano poszło info, ze ruskie trolle właśnie taka narracje będą budować wiec mam wszelkie powodu by cie podejrzewać
  • Odpowiedz
@pawelczixd: podejrzewaj sobie co chcesz mi po prostu chodzi o to by kolorowych w jakichś ośrodkach trzymać, coś dużo tych studentów co ani me ani be po angielsku/rosyjsku. Wielu Ukraincow wróci. Kolorowych nie. Możesz mieć nazwać onuca, rasistą (jestem nim) kimkolwiek ale zdania nie zmienię ze szeroko otwarte granice odbija nam się czkawką. Powinne być uproszczone procedury dla Ukraincow, a dla obcokrajowców dokładna weryfikacja.
  • Odpowiedz