Wpis z mikrobloga

No i? Ważniejsze jest niższe bezrobocie i wzrost gospodarczy, niż ceny towarów luksusowych. Przynajmniej w skali państwa. Dla wypoków-egoistów najważniejsze jest, żeby gierki były tanie, reszta #!$%@?.


@Sztejer: i właśnie pokazałeś że jesteś debilem a uważasz się za mądrzejszego od Gwiazdowskiego xD
  • Odpowiedz
Tu trzeba też brać pod uwagę argument, że EURO u nas to kolejny powód dla zachodnich krajów by walczyć w naszym interesie w razie konfliktu z Rosją.
  • Odpowiedz
@kezioezio: przeciwnicy euro to jest #!$%@? majstersztyk propagandowy, 20 lat temu ludzie usłyszeli ze to śmierć i do dziś wierzą, co tam ze 100% krajów które przyjęły jest zadowolonych
  • Odpowiedz
@kezioezio: Wg mnie wprowadzenie euro to dobry ruch. Ja i tak większość kasy trzymam w dolarach i euro. Z drugiej strony może ludzie by się zaczeli zastawiac dlaczego my zarabiamy 600-700€ miesiecznie, gdy taki Hiszpan zarabia 2x więcej, a 2x mniej robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kezioezio: Wg mnie wprowadzenie euro to dobry ruch. Ja i tak większość kasy trzymam w dolarach i euro. Z drugiej strony może ludzie by się zaczeli zastawiac dlaczego my zarabiamy 600-700€ miesiecznie, gdy taki Hiszpan zarabia 2x więcej, a 2x mniej robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Indoktrynator: Wg mnie podatek dochodowy 60% dla osób zarabiających powyżej 8k brutto to dobry ruch. Ja i tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: Pieprzy trzy po trzy na zlecenie jakiś lobbystów. No i co z tego, ze złoty się osłabił? Będzie eksport bardziej opłacalny i tyle. Za rok równie dobrze może być mocniejszy o 20%.


PS. Ten kolo nie ma nic wspólnego z ekonomią, ale wypowiada się jak jakiś guru od gospodarki.

@Sztejer: nie będzie mocniejszy bo go #!$%@? jeszcze przed wojną i rozjebuja nadal np polskim ładem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kezioezio: zobaczcie gdzie jest dziś Grecja dzięki euro i zobaczcie gdzie była rekordową iflacja jeszcze miesiąc temu - też dzięki euro.

Eksperci z koziej wólki.
  • Odpowiedz