Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub ej chcecie jakaś testowa recenzje cbd chce se kanał na yt kupiłem pare książek o ziole trochę cbd jestem pacjentem medycznego zioła trochę gotowałem może wam się przydam do czegoś a może i wy mnie czegoś nauczycie ogólnie od roku jestem dość mocno wkręcony w tematykę waloryzacji nie mam parcia na fejm chciałbym być takim mini aktywista do legalizacji odcinki będę nagrywał po wieczornym leczeniu thc ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zawsze będą miały 4:20 długości i wychodziły w nocy o 4:20 tak by obejrzeć przy porannej kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°) dajcie z 10 plusów na zachętę i wybierzcie jakiś dzień tygodnia w którym najlepiej filmy dodawać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz K.....w - #wykopjointclub ej chcecie jakaś testowa recenzje cbd chce se kanał na yt k...
źródło: comment_1646082873l1EbqaMFpITxKe4mWuc52K.jpg
  • 5
@nasedo: ale w dzień lubię dla smaku walnąc sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i thc za dużo nie będę miał bo testowania bo u nas 3 odmiany są No i więcej ludzi może zaciekawić coś co jest dla nich dostępne choć o recepcie opowiedzieć tez mogę
@nasedo: Ogólnie to daje fajne takie rozluźnienie w mięśniach i nie wiem czy to placebo się włącza ale jakiś taki bardziej gadatliwy się robię i ciekawe po przepalaniu w wapku 0.5 g suszu venom z tej firmy co na zdjęciu to mam podobny efekt to red no2 o zawartości thc 19 % w mirkodawkowaniu 0.11 g