Wpis z mikrobloga

Oho moja teoria, że Morawiecki to człowiek rosyjskich służb dostaje kolejny argument, bo taki ban raczej nie jest z powodu jak się Mateuszek zachowywał w brukselii. Moje inne argumenty to:

- Morawiecki był u sowy gdzie podsłuchiwano polityków po, jak wiemy w tej sprawy są niejasne związki właściciela restauracji z rosyjskimi służbami.

-Morawiecki ni z dupy ni z pietruchy został premierem zastępując ukochana przez pisowski elektorat Szydło. Może pis dostał odgórny nakaz?

- co ktoś się w Pisie pojawi o kim robi się głośno w roli premiera odrazu coś na niego znajdują. Najpierw lansowany Obajtek i jeb afera z nieruchomościami. Potem przy szczepianiach coraz popularniejszy Michał
Dworczyk dostaje nagle wyciekiem skrzynki pocztowej.

-Kornel Morawiecki opowiadający na starość o przyjaźni Polsko rosyjskiej.

Śmiejcie się, przypomnicie sobie mój wpis jak Anymous (czyt. CIA) opublikuje obiecaną listę ruskich agentów w innych krajach.

#ukraina #bekazpisu #ruskimir #neuropa #bekazprawakow
Partyzant91 - Oho moja teoria, że Morawiecki to człowiek rosyjskich służb dostaje kol...

źródło: comment_1646070227oq6ScsL64YQcKWezaiNp4Z.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Oho moja teoria, że Morawiecki to człowiek rosyjskich służb dostaje kolejny argument, bo taki ban raczej nie jest z powodu jak się Mateuszek zachowywał w brukselii. Moje inne argumenty to:


@Partyzant91: Nie, xD, przyczyna jest bardziej prozaiczna, zbyt bardzo pyskaty był w Berlinie to się Niemcy wkurzyli i ustawiają już do pionu.
  • Odpowiedz