Wpis z mikrobloga

Cały świat zachodzi w głowę jak odciąć Rosję od pieniędzy, wprowadza sankcję, zamraża aktywa.
Tymczasem portal Łowcy Gier (@LowcyGierPL): kupcie gierkę w rublach, bo będzie kilka złotych taniej.

Tak, wiem że to tylko gierki, ale w obecnej sytuacji jakichkolwiek pompowanie pieniędzy, nawet niedużych do Rosji jest mocno nie na miejscu.

Zostawiam zdjęcie na wypadek gdyby poprawili.

Link do wpisu
#switch #ukraina #wojna
Pobierz Cinkito - Cały świat zachodzi w głowę jak odciąć Rosję od pieniędzy, wprowadza sankcj...
źródło: comment_1646063542LAuWdxzSAahQSc3zVTPOTG.jpg
  • 8
@janusz_nosacz: na eShopie nie kupisz z Turcji tak łatwo. Na eShopie takimi tanimi i łatwymi do zakupu regionami do zakupu gier były zawsze Rosja i RPA. Gry z tego wpisu są w Polsce tańsze niż w RPA, ale w Rosji jest jeszcze taniej, tym bardziej ze względu na krach rubla.
@Cinkito: kilka lat temu kupowałem tanio gry za ruble, oczywiście nie przekroczało to raczej równowartości 10zł za jedną, ale obecnie nie wydam ani jednego dolara, złotego, euro czy rubla w rosyjskim/białoruskim sklepie.
@Joii:

nigdy tego nie rozumiałem jak można być takim cebulakiem żeby kombinować jak koń pod górkę dla kilku złotych


Ja tam wolę jak ludzie kombinują by oszczędzić te parę złotych, ale kupią chociaż legalnie produkt, a nie po prostu spiracą. Mi by się osobiście nie chciało, ale lepiej tak. xD