Wpis z mikrobloga

ale #tvn to jest #!$%@? ściek. Przed chwilą, relacja/reportaż z sytuacji na przejściu w Medyce i co pokazują?
Jakichś murzynów, śniadych i ciapatych stojących w grupie przy ulicy. Stoją rzędem w kapturach w obstawie. Z narracją w tle, że to niby uchodźcy z Ukrainy. Że biedni, że marzną, że uciekają przed mordercą putinem xD

Jak to są Ukraińcy to ja dziękuję. Ujęcia pod takim kątem, że generalnie widąć gurpę zakapturzonych ludzi i dopiero gdy się przyjrzeć to widać te czarno-śniade mordy. Takie same jak podczas cyrku na granicy polsko-białoruskiej.

Dopiero po dłuższej chwili przełączają na jakieś ujęcia z autobusów, gdzie są faktycznie białe dzieci pokazane i ludzie o słowiańskich rysach trwarzy, ale te ujęcia trwają może 30 sekund.

Nawet w takich chwilach ten żydolewacki ściek nie potrafi rzetelnie prezentować informacji, tylko muszą lecieć z takim imigranckim gównem.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa
  • 21
  • Odpowiedz
twoim zdaniem w Ukrainie nie istnieją czarnoskórzy czy śniadzi


@mel0nik: a skąd, przecież czarny to tylko w afryce może mieszkać xD

Widziaęłś kiedyś czarnego z Ukraińskim paszportem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpasticInk typie ale byłeś w jakimś większym mieście w polsce? W takiej warszawie widzisz murzyna czy ciapaka co kilka minut więc nie ma się co dziwić że tacy też będą #!$%@? z kraju ogarniętego wojną
  • Odpowiedz
@Finleyek: ja onuca? Chyba twoja stara. Wpłaciłem już na pomagam.pl dla Ukraińców kilka stówek. Pracuję z Ukraińcami w firmie, których bardzo szanuję. Bagażnik pełen ciuchów i zabawek podrzuciłem ze znajomymi do punktu.
Jestem też zaangażowany w oficjalną zbiórkę w mojej pracy. Goń się frajerze!
  • Odpowiedz
wątpię, że w 4 dni zdążyli przybyć z Afryki do objętej wojną Ukrainy żeby przejść przez granicę w Medyce xd )


@hamskloss: A nie wpadłeś na to, że to ci sami którzy niedawno próbowali forsować granicę BY-PL, a teraz za ruskim wojskiem przeszli na Ukrainę i wieszali się w tłum uciekających przed wojną ludzi?
  • Odpowiedz
@maci3nty: identyczne obrazki właśnie były na relacji tvn w Medyce pół godziny temu. Przez 90% czasu relacji to takich pokazywali, resztę - 10% faktycznie Ukraińców w autobusach i samochody na przejściu.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: i co chcesz powiedzieć, że TVN i TVP manipulują w ten sam sposób? To się chyba jeszcze nie zdążyło nigdy xD

Oglądałem streamy obu przez weekend i raczej byli tam sami Ukraińcy, może faktycznie studenci dojechali większą grupą.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: a ja dzisiaj wziąłem 3 młodych, kulturalnych czarnych gości. Ponoć 12 godzin czekali na kogokolwiek po stronie Polskiej w Krościenku. Ponoć studenci medycyny z Kijowa, widziałem nawet legitymację jak im prepaidy rejestrowałem.

Kimkolwiek by nie byli, nikomu nie życzę 48h marszu i 12h oczekiwania na mrozie.
  • Odpowiedz
@rwL_ słaba prowokacja z twojej strony, żydolewacki trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wspieram Ukrainę i Ukraińców całym sercem, gardzę rosją i takimi trollami jak ty co wspierają manipulację jaką taki tvn prezentuje, usuń konto trollu. Nie jestem też żadnym konfiarzem. Jedyną ruską onucą jesteś tutaj ty!

@Finleyek jedyną ruską onucą jesteś tutaj ty, pałujący się pajacu do kłamliwej narracji z tvn i tvpis. Jak byś miał
SpasticInk - @rwL_ słaba prowokacja z twojej strony, żydolewacki trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_1646053139klsI0IiMueOFBXioHF9MR1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz