Wpis z mikrobloga

@Blew: Nic konkretnego. Jak wrzucasz tyle materiału i czasem nawet mówisz sprzeczne ze sobą rzeczy to w końcu na coś trafisz. Chociaż z Jackowskim chyba do końca mówili że Putin nie zaatakuje Ukrainy i cały czas wskazywali na bliski wschód. Ator uwielbia chwalić się że przewidział kryzys finansowy gdy dochodzi do nich cyklicznie. Niczym Jackowski który od lat przewiduje wojnę i teraz będzie święcić trumfy nawet jeżeli na konflikcie na Ukrainie
@Blew: U dwóch Krzyśków szansa o wypełnienie się proroctw wynosi jakieś 50% albo mniej. Oni #!$%@?ą od rzeczy ważne żeby hajs się zgadzał. Boczek czyta gimbusom alternatywny internet a internet jest za populistami z jajami - Putin, Erdogan, Łukaszenka, Trump, Ziobro.....
Ator zachowuje się tak jak każdy przywódca sekty - wszyscy chcą go zniszczyć za prawdę, on jest wielki i nieomylny.
Od lat przewidują wojnę tak jak ja mogę po przeczytaniu
Mnie zawsze denerwował jego wieczny kaszel :D no i to gadanie o subacy i oglądanie do końca żeby tylko ten materiał obejrzało jak najwiecej osób bo to bardzo bardzo ważne.