Wpis z mikrobloga

Hej wszyscy ludzie dobrej woli.

Może pomożecie ? Nie chodzi mi o pieniądze czy pomoc w remoncie, ale o rzeczy, które będą potrzebne uchodźcom.
Chciałbym udostępnić moje mieszkanie uchodźcom, które wymaga remontu. Robię co mogę, żeby zdążyć, ale ciężko tak zrobić remont generalny w 4 dni.
Pościel, ręczniki, pożywienie, środki czystości, chemia, itd. Wszystko co ludzie używają na co dzień.
Jest też jedna sprawa, tam jest stary junkers, działa ale ja go będę wywalał, natomiast mam tyle rzeczy na wczoraj, że nie zdążę go wymienić na bojler. Czy ktoś pomógłby w przeglądzie? Żeby mieć pewność, że jeszcze 2-3 miesiące posłuży komuś bezpiecznie. Potem może go sobie wziąć jakby coś.
Podobnie jest z kuchenką gazową, wymieniam meble kuchenne, ale sama kuchenka na razie niech zostanie, działa, jest ok, ale jakby jakiś gaziarz mi ją podłączył bezpiecznie na nowych meblach.
Jak się nie uda, to będę zbierał rzeczy po znajomych i dzwonił po fachowcach.
Chodzi o Krakow
Moj target to czwarte, zeby zdazyc, takze 3 dni intensywne, mam do polozenia panele, troche malowania, przywiezc lozka, meble, biurka i zmontowac to wszystko razem z kuchnia, mysle ze zdoze w takim maratonie, ale pomoc w tych przypadkach, ktore wymienilem bedzie nieocenionia
#ukraina #krakow #pomoc
  • 1