Wpis z mikrobloga

@vin42: Ale ja bardzo chętnie zobacze Merkel przed sadem za wspieranie nPutina rusko onuca. Tak samo ruskich propagandzistów z konfederacji XDD
I co dalej klaczeczki na oczach, mało sprytna jesteś ruska onuco

oj sorry. Obrazka zapomniałem dodać.


Nie przeszkadzają ci brudne ulice, a tak w Moskwie to norma XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: tak lubisz pisać to opowiedz lepiej o tym jak się czujesz z tym że wspierasz reżim który ma krew na rękach niewinnych dzieci co ci udowodniłem na co się tylko skasztaniłeś na rzadko XDDDDDDD
@vin42: > Powtarzam – Ukraina została sztucznie utworzona przez Rosjan. Przyznanie praw republikom po opuszczeniu Imperium Rosyjskiego było szaleństwem – powiedział prezydent Rosji.

Jak dodał, Ukraina w takim kształcie nie powinna istnieć.


Ale pięknie zrobiłaś przygotówkę pod Putina. Dobrze sie spisałaś onuco XDDD
@vin42: > tak lubisz pisać to opowiedz lepiej o tym jak się czujesz z tym że wspierasz reżim który ma krew na rękach niewinnych dzieci co ci udowodniłem na co się tylko skasztaniłeś na rzadko XDDDDDDD

Oprócz udowodnienia, ze jesteś ruską onucą wykopującą ruska propagandę, nic nie udowodniłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: aaaaa tylko tam mi nie kasuj nic ze swoich poprzednich wpisów, bo mam screeny porobione każdego twojego zdania w tym temacie, mama mi zawsze mowiła że kacapy to są największe gnigdy.
aaaaa tylko tam mi nie kasuj nic ze swoich poprzednich wpisów, bo mam screeny porobione każdego twojego zdania w tym temacie, mama mi zawsze mowiła że kacapy to są największe gnigdy.


@vin42: Tak brzydko mama mówiła o tobie. Szkoda XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane:

Wszystkich was za popieranie rezimu w Rosji i napadanie na niewinne kraje powinna czekać pb w głwę.


Czyżbyś się prosił o list z prokuratury z zawiadomieniem o podejrzeniu przestępstwa
z art. 216? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ale miałeś opowiedzieć jak się czujesz z krwią na rękach niewinnych ludzi, nie opowiesz??? Ja czekam!


@vin42: Poborowych szkoda, ale w końcu najechali obcy niepodległy kraj jakim jest Ukraina, więc nie są do końca niewinni.

Teraz ty odpowiedz jak sie czujesz z krwią niewinnych ludzi na Ukrainie, nie odpowiesz???? Ja czekam!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: no dobra już na dzisiaj wystarczy chlopczyku, ale do tego że życzyłeś mi śmierci, co nie wiem czy masz świadomość bo pewnie mlody szczurek jesteś,że jest to przestępstwo z art. 216 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy jeszcze do tego tematu. Miłego wieczoru
( ͡° ͜ʖ ͡°)
no dobra już na dzisiaj wystarczy chlopczyku, ale do tego że życzyłeś mi śmierci, co nie wiem czy masz świadomość bo pewnie mlody szczurek jesteś,że jest to przestępstwo z art. 216 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy jeszcze do tego tematu. Miłego wieczoru

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: Niestety, ale jak ruskie onuce napadania na niewinnych to trzeba sie bronić. Gdybyś nie
Jak się czujesz z tym że masz krew na rękach tych niewinnych ludzi?


@vin42: Nioe wiem czy masz świadomość, bo pewnie młody szczurek jesteś, że jest to przestępstwo z art. 212 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy do tego tematu( ͡° ͜ʖ ͡°)