Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane:

Ale ja nie twierdziłem że sie śmiejesz ruski ułomku XDDDD


No ale jak to? Przecież oznaczyłeś mnie w odpowiedzi do zdjęcia ośmieszającego Ukrainę które tu wkleił naczarak. Dochodzimy do tego że nawet nie wiesz co piszesz???? Komedia :D fajny wieczór się szykuje XDDDD

To jak? Gdzie śmiałem się z Ukrainy? Pokażesz czy wyjdziesz na ośmieszonego?
No ale jak to? Przecież oznaczyłeś mnie w odpowiedzi do zdjęcia ośmieszającego Ukrainę które tu wkleił naczarak. Dochodzimy do tego że nawet nie wiesz co piszesz???? Komedia :D fajny wieczór się szykuje XDDDD


@vin42: A tak to. Nie wiem czy sie śmiałeś, czy płakałeś, czy też waliłeś konia albo robiłeś kupę podczas plusowania obrazka. Zawołałem cie ruska onuco ponieważ wykopywałeś ruską propagandę majacą w przyszłości ugruntować społeczeństwo zachodnie, podważając sens istnienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: ale pokażesz gdzie się śmiałem z Ukrainy, Ukraińców, szydziłem, jakiś cytat, wypowiedź, cokolwiek?

Nie. Nie pokażesz bo nie potrafisz manipulatorze.

Zawołałem cie ruska onuco ponieważ wykopywałeś ruską propagandę majacą w przyszłości ugruntować społeczeństwo zachodnie, podważając sens istnienia Ukrainy jako niepodległego państwa i tym samym przygotować do jej podboju.


Pewnie w twoich urojeniach jestem teraz w Kijowie i planuję przejąć parlament XDDDDD
Idź to lecz serio, póki nie jest za późno.
ale pokażesz gdzie się śmiałem z Ukrainy, Ukraińców, szydziłem, jakiś cytat, wypowiedź, cokolwiek?

Nie. Nie pokażesz bo nie potrafisz manipulatorze.


@vin42: Nie pokaże, bo nic takiego nie napisałem. Za pokarzę jak swoja działalnością wykopywałeś ruska propagandę

Pewnie w twoich urojeniach jestem teraz w Kijowie i planuję przejąć parlament XDDDDD

Idź to lecz serio, póki nie jest za późno.

Gówno mnie obchodzi gdzie siedzą ruskie onuce XDDDD

Tacy prowokatorzy jak ty są
źródło: comment_1646075045h6odZWGzMq4iy54vxFvUr2.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: widzisz. Nawet nie potrafisz nic merytorycznego napisać na swoje usprawiedliwienie. Kazdy twoj wpis z tagu #bekazprawakow #neuropa, ośmieszanie #4konserwy , wpisy jak z obrazka, to wspieranie lewicowej polityki Niemiec która widzisz do czego doprowadziła? Czy dalej klapeczki na oczach? A NS2 Merkelowej dalej sobie istnieje bo Niemcy nie rezygnują z niego prawda? I pieniążki dla putina dalej są ( ͡° ͜ʖ ͡°) mało sprytny jesteś
@vin42: Ale ja bardzo chętnie zobacze Merkel przed sadem za wspieranie nPutina rusko onuca. Tak samo ruskich propagandzistów z konfederacji XDD
I co dalej klaczeczki na oczach, mało sprytna jesteś ruska onuco

oj sorry. Obrazka zapomniałem dodać.


Nie przeszkadzają ci brudne ulice, a tak w Moskwie to norma XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: tak lubisz pisać to opowiedz lepiej o tym jak się czujesz z tym że wspierasz reżim który ma krew na rękach niewinnych dzieci co ci udowodniłem na co się tylko skasztaniłeś na rzadko XDDDDDDD
@vin42: > Powtarzam – Ukraina została sztucznie utworzona przez Rosjan. Przyznanie praw republikom po opuszczeniu Imperium Rosyjskiego było szaleństwem – powiedział prezydent Rosji.

Jak dodał, Ukraina w takim kształcie nie powinna istnieć.


Ale pięknie zrobiłaś przygotówkę pod Putina. Dobrze sie spisałaś onuco XDDD
@vin42: > tak lubisz pisać to opowiedz lepiej o tym jak się czujesz z tym że wspierasz reżim który ma krew na rękach niewinnych dzieci co ci udowodniłem na co się tylko skasztaniłeś na rzadko XDDDDDDD

Oprócz udowodnienia, ze jesteś ruską onucą wykopującą ruska propagandę, nic nie udowodniłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: aaaaa tylko tam mi nie kasuj nic ze swoich poprzednich wpisów, bo mam screeny porobione każdego twojego zdania w tym temacie, mama mi zawsze mowiła że kacapy to są największe gnigdy.
aaaaa tylko tam mi nie kasuj nic ze swoich poprzednich wpisów, bo mam screeny porobione każdego twojego zdania w tym temacie, mama mi zawsze mowiła że kacapy to są największe gnigdy.


@vin42: Tak brzydko mama mówiła o tobie. Szkoda XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane:

Wszystkich was za popieranie rezimu w Rosji i napadanie na niewinne kraje powinna czekać pb w głwę.


Czyżbyś się prosił o list z prokuratury z zawiadomieniem o podejrzeniu przestępstwa
z art. 216? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ale miałeś opowiedzieć jak się czujesz z krwią na rękach niewinnych ludzi, nie opowiesz??? Ja czekam!


@vin42: Poborowych szkoda, ale w końcu najechali obcy niepodległy kraj jakim jest Ukraina, więc nie są do końca niewinni.

Teraz ty odpowiedz jak sie czujesz z krwią niewinnych ludzi na Ukrainie, nie odpowiesz???? Ja czekam!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: no dobra już na dzisiaj wystarczy chlopczyku, ale do tego że życzyłeś mi śmierci, co nie wiem czy masz świadomość bo pewnie mlody szczurek jesteś,że jest to przestępstwo z art. 216 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy jeszcze do tego tematu. Miłego wieczoru
( ͡° ͜ʖ ͡°)
no dobra już na dzisiaj wystarczy chlopczyku, ale do tego że życzyłeś mi śmierci, co nie wiem czy masz świadomość bo pewnie mlody szczurek jesteś,że jest to przestępstwo z art. 216 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy jeszcze do tego tematu. Miłego wieczoru

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: Niestety, ale jak ruskie onuce napadania na niewinnych to trzeba sie bronić. Gdybyś nie
Jak się czujesz z tym że masz krew na rękach tych niewinnych ludzi?


@vin42: Nioe wiem czy masz świadomość, bo pewnie młody szczurek jesteś, że jest to przestępstwo z art. 212 kk co podlega karze pozbawienia wolności, także spodziewaj się że wrócimy do tego tematu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vin42: Tobie też się przyda. Obserwowałem twój profil. Od kilku miesięcy regularnie pomawiasz pojedyncze osoby oraz całe grupy, jest to przestępstwo z art 212 kk za które grozi do roku wiezienia.

A co do mojej wypowiedzi, nie ukrywam że jestem za przywróceniem w polskim prawie kary smierci oraz karaniem zdrajców i kolaborantów działających z pełną premedytacja na rzecz obcych wrogich nam państw.( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane:

A co do mojej wypowiedzi, nie ukrywam że jestem za przywróceniem w polskim prawie kary smierci oraz karaniem zdrajców i kolaborantów działających z pełną premedytacja na rzecz obcych wrogich nam państw.( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zgłaszasz tam siebie? Powodzenia!

Szczoteczka przygotowana?
@vin42: Za przywróceniem kary śmierci w polskim prawie jest większość Konfederacji i ich w tej sprawie popieram, nie zapomnij ich zgłosić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam że kara nie tylko powinna być przywrócona za zabójstwo, ale też za zdradę kraju czy działanie na rzecz wrogich nam państw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Za przywróceniem kary śmierci w polskim prawie jest większość Konfederacji i ich w tej sprawie popieram, nie zapomnij ich zgłosić( ͡° ͜ʖ ͡°)

@patykiem_pisane: nie interesuje mnie konfederacja, bardziej tacy radzieccy prowokatorzy jak ty, teraz to już nawet bardzo mnie interesują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: Głosowałeś na jachirę i na różne inne ruskie onuce do tego życzyłeś ludziom śmierci poniesiesz tego konsekwencje chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głosowałeś na jachirę i na różne inne ruskie onuce do tego życzyłeś ludziom śmierci poniesiesz tego konsekwencje chłopczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: Głosowałeś na Korwina i różne inne ruskie onuce do tego pomawiales ludzi o różne rzeczy jakich nie zrobili lub nie popierali. Poniesiesz konsekwencje chłopczyku( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: I co oczywiste wspierałes ruska propagandę. Poniesiesz konsekwencje chlopczyku( ͡° ͜ʖ ͡°)

@patykiem_pisane: wsadzają do więzienia za plusowanie wpisów??? XDDDDD

Za życzenie śmierci już tak, do tego pomawiałeś ludzi o różne rzeczy ale to nic przy życzeniu smierci. Będziesz miał jazdę synek.
Konto możesz skasować śmiało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wsadzają do więzienia za plusowanie wpisów??? XDDDDD


@vin42: A wsadzają do więzienia za popieranie przywrócenia w polskim prawie kary śmierci XDDDD

@patykiem_pisane: hahaha są cytaty gdzie życzył ś ludziom śmierci a nie optował ś za przywróceniem kary śmierci Także niestety bardzo mi przykro. Będzie grubo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
hahaha są cytaty gdzie oskarżasz mnie o krew niewinnych Także niestety bardzo mi przykro. Będzie grubo.


@vin42:

@patykiem_pisane: hahahahaha :D

Przypomnijmy cytacik:

Wszystkich was za popieranie rezimu w Rosji i napadanie na niewinne kraje powinna czekać pb w głwę.


Odpowiesz za to, przestępco.