Wpis z mikrobloga

wykopki znowu robią rajd na podstawie jpega?
na podstawie jakiegoś z dupy wpisu anonka z anonkowic?
z jeszcze nazwiskiem typa + mordą niewiadomo kogo, czy nie przeklejoną, której się może dostać na ulicy?

wykopki przez 10 lat są jak "#metoo??? głupie femdole, jak mogą. każda kłamie na temat głatwu"
wykopki dzisiaj "lecimy rajd rajd rajd rajd rajd"

ocb wgl? wy tutaj byście każdemu kazali podpisać inną ustawę, zrobić pandemie inaczej, wgl poprowadzić wojska lądowo a nie wodowo, każdy jest ekspertem od psychiatrii kiedy coś tam psychiatria przez 3h w necie. NA LITOŚĆ BOSKĄ - ogar.

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz
źródło: comment_1645996039osp0Gy86druaJ0rOVuVdE6.jpg
  • 8
@kam3o: na c27j ta morda fota, na c&@j to nazwisko? leży od kilku godzin literalnie na wykop.pl/mikroblog/gorace na której jest ruch jak nigdy. jakbym miał komuś spie&@#*lić życie to właśnie teraz anonku. tutaj próbować wrzucić zfabrykowany plik, może bym jeszcze zrobił deepvoice'a tak dla jaj i wrzucił po godzinie w komenty. ogar
@kam3o: te wasze "4chanowe" przekminy... każdy z podpiętym numerem telefonu pod konto, co dziesiąty z #pokazmorde gdy zielonką jeszcze był... weźcie się puknijcie jeden z drugim. idealna pora żeby sobie poczytać o samosądach w czasie wojen z różnych okresów. @kam3o: ty jestes od oceniania tutaj czegokolwiek? masz jakiś papier na spradzanie rzetelności danych osintowych w 20 minut? czy masz wtyki w kontrwywiadzie słowacji? karachan masz w drugiej karcie.
@www3: @www3: Stary o czym ty mówisz. Zadałeś pytanie a ja Ci tylko odpowiedziałem, nie ja go zgłosiłem. A żeby nie było właśnie samosądów to zgłosili go na bagiety, jak zdjęcie jest fejkiem to nic nikomu się nie stanie, a jak nie to gościu będzie tłumaczył się prokuraturze a nie wykopkom.
@kam3o: „zgłosili go na bagiety, prokuratura oceni czy jpg był fejkiem czy nie” - kto pytał? to tam typeczek ma 5 lat, ze mamę musi prosić, żeby zadzwonić na „bagiety” jak ich pieszczotliwie nazwałeś? drugi raz zapytam. kto pytał?