Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do bardziej doświadczonych życiowo (najlepiej 25lat< )

W jakim wieku czuliście się tak serio serio dorośli.(albo czuliście się mężczyzną) Mam na myśli to, że mimo, że mam niby 20 lat zarabiam, uczę się, rozwijam się we wszystkim w czym mogę, trenuję i tak dalej a dalej mam w bani to, że czuję się na 15 lat i jednocześnie wiem o co chodzi w środowisku młodszym o kilka lat ode mnie i w środowisku o kilkanaście lat starszym ode mnie...

#rozkmina #rozkminy #pytanie
  • 27
Ja dostałem kopa w dupe od życia, było ciężko… ale teraz czuje się dorosły. Ktoś na mnie polega(2x syn). Spłukany jestem doszczętnie( upadłość konsumencka w drodze). Lvl 34
@s0ngo_: Zaraz będę mieć 40. Czuje się dojrzalszy od siebie samego w wieku lat 30 - ale mam świadomość że za 10 lat będę na siebie obecnego patrzeć z uśmiechem.
Taka to już kolej rzeczy :)
@s0ngo_: bo to jest piękne. Daje w kość, bo nie masz bocznych kółek, które zawsze asekurują, ale z drugiej strony jesteś wolny, bo nie masz bocznych kółek,.które utrudniają manewr.
@moll: wewnętrznie czuję, że to relacje dałyby mi dużo szczęścia, jednak jestem przyznam ułomny w tym temacie (mieszkanie na wiosce, mało ludzi, introwertyczny styl bycia, po liceum wszyscy stąd uciekli, nie umiem rozmawiać o tym, co czuję), co mógłbym zrobić w tym roku, aby to z progresować?
@s0ngo_: internetowe znajomości? Ja funkcjonuję społecznie dzięki temu... Najpierw było jak z Tobą, ale już na etapie liceum, potem tylko znajomości z pracy, a jak to się urwało to bym ześwirowała do końca w domu, siedząc tylko z dzieckiem. Z jakiegoś powodu znajomości cyfrowe są trwalsze