Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #pytaniezdupy

Wszyscy #!$%@? tak o nukowaniu świata przez tego psychola...

A to nie byłoby tak, tzn wszystko może być, ale tak najprawdopodobniej, że z arsenalu nuklearnego to na początek pierwsze co, co by poleciało to jakieś "granaty nuklearne"? Zrownaloby to z ziemią ćwierć dzielnicy jakiegoś większego miasta, parę ulic, jakieś małe napromieniowanie w epicentrum, każdy by się zesral I usiedliby do rozmów z psycholem?

Bo ja tu odnoszę wrażenie że każdy kto podnosi temat atomu, to wydaje mu się że ruski pies #!$%@? Car bomba która zrowna teren od Warszawy do Szczecina a na to wg mnie nie ma żadnych szans.
  • 12
@podomka pewnie na takim samym jak Iskander który poleciał z Białorusi, po 20 min było "Pilne" na Tvn24 a na telegramie filmik praktycznie że startu rakiety. Tego nie da się wykryć
@podomka ale na przykład taka Ukraina nie ma, teoretycznie, broni nuklearnej a doktryna Rosji zakłada jej użycie wobec kraju który mieć jej nie musi. Wydaje mi się, że jakby zdecydowali zrzucić coś na Ukrainę to najwyżej będzie to "granat", NATO nie odpowie bo to sojusz obronny który nie został zaatakowany i wszyscy usiada do rozmów.