Wpis z mikrobloga

Napisze, chociaż i tak plusa nie dostanę. Trochę mnie duma rozpiera jak widzę zjednoczony zachód punktujący ruskich. Czy ktoś się spodziewał końca Rosji w zaledwie tydzień? Serio myślałem ze Ukraina bedzie zostawiona sama sobie. Nawet jak Putin teraz wyjdzie i przeprosi to dostali taki #!$%@?, ze cofnęli sie gospodarczo o dobre 30 lat. I ta solidarność zachodu. Trochę odzyskałem wiarę w ten świat.
No i pozazdrościć prezydenta…
#wojna #ukraina #rosja
  • 10
@Artic: oby niech krwawią do samego konca, ale nie powielajmy glupot ze rosja juz upadla czy nie wiadomo co. Ta wojna sie dopiero zaczela i oby skonczyla sie w tydzien a nawet szybciej, ale do tego jeszcze dluga droga..
@Artic: @bartez_94: gość jest odklejony. Uważa, że cofnęli się gospodarczo o 30 lat, w 4 dni :D. Sankcje są nałożone tymczasowo i nie są tak dotkliwe. Duma cię rozpiera? Ukraina jest pozostawiona sama sobie, ich miasta są totalnie zniszczone, a to dopiero początek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artic:

końca Rosji


Wiadomości o końcu Putina są mocno przesadzone, póki ma atom... Cała nadzieja q buncie jenerałów (ale ostateczny efekt tego buntu niekoniecznie musiałby nam pasować)