Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
#wojna #ukraina właśnie wróciłem ze spontanicznego wyjazdu pod granicę. Kolega zadzwonił czy pojadę z nim jako towarzysz zawieźć dary, no to poleciałem.chcialem się bardzo mocno podzielić ważnymi uwagami:

- nie zawozcie towarów na samą granicę, jest tam masa ludzi i zaopatrzenia, lepiej zostawić rzeczy w PCK czy Caritas czy kościele, oni to rozdysponują, chyba że masz mobilna kuchnie to jak najbardziej
- jedzenie długoterminowe i ubrania są mniej potrzebne na tą chwilę. Opatrunki, bandaże, koce, śpiwory, mydła w płynie są bardzo cenne
- po naszej stronie sytuacja jest pod kontrolą, niestety ludzie stoją w kolejkach na granicy, brak im koców i ciepłego jedzenia ale otwierane są zielone korytarze
- jak możecie to segregujcie produkty (jedzenie z jedzeniem, leki z lekami itp.) to bardzo ułatwia potem pracę
- masa ale to masa ludzi stoi na granicy i czeka żeby przyjąć ludzi i to jest mega potrzeba, niestety są bardzo nieufni, zagubieni więc trzeba ostrożni
- Putin to #!$%@?

Przy okazji dziękuję PCK w Przeworsku
Pobierz dylann - #wojna #ukraina właśnie wróciłem ze spontanicznego wyjazdu pod granicę. Kole...
źródło: comment_1645978473m8Fdjz9qLSjaWxZWVMudqY.jpg
  • 1