Wpis z mikrobloga

@Arogancky: No właśnie próbuję i #!$%@? nie pozwalają zapłacić..... próbowałem paypala żeby płacić tak jak zawsze przelewem a nie numerem karty. Gdyby była możliwość kupowania w Polsce to tak a nas traktują jak bydło.
@Arogancky: Wychodzi na to że są #!$%@?ą firmą skoro nie można płacić przelewem jak w normalnym sklepie. Jeszcze nigdy nikt nie prosił mnie o numer karty kredytowej. Oficjalne sklepy również kradną pieniądze graczom (Sony) i nie chcę się sparzyć drugi raz.
@asd1asd: Ale to cyfrowo kiedy kupowałem klucz po ludzku podałem numer do przelewu wessało kasę i podali numer do klucza na numer telefonu czy na maila a teraz to wygląda na próbę wyłudzenia pieniędzy. Szukałem po forach i po znajomych co i jak i albo zmowa milczenia albo udają cwaniaków że nie ma problemu. Chory kraj chore płatności
@Skorvez_957_: Chłopie i tak płacisz w internecie, jaka różnica czy przelewem czy kartą xD
Wyrób sobie na przykład w swoim banku kartę wirtualną, jak będziesz coś płacił w internecie to na bieżąco ją doładowuj a normalnie to nie trzymaj tam jakichś dużych kwot, wtedy nawet jak dane karty wyciekną to złodzieje będą sobie najwyżej mogli ją w dupę wsadzić.
@Dave987654321: Dla nas jest ogromna. Ale tam nie ma takiej możliwości musi być jakaś możliwość pośrednika jak zawsze. Czy empik czy amazon czy nawet Sony są łatwiejsze w obsłudze niż ten oficjalny szajs niemożliwy do zapłacenia po ludzku.