Wpis z mikrobloga

Od 20 godzin nie ma potwierdzenia dla tego buntu 5000 żołnierzy. Na miejscu jest 2 dziennikarzy CNN i oni milczą cały ten czas, nikt tego nie potwierdza oprócz NEXTY i Obserwatora.

Oczywiście dla wychodków-ekspertów nie ma to znaczenia, 2 znaleziska na głównej z płomieniem wbiły się od razu.

Tak samo wykopywaliście na główną fejka z Kadyrowem, fejka z zestrzeleniem samolotu Mig-29 co się okazało NAGRANIEM Z GRY KOMPUTEROWEJ, fejka z NLAW w Ługańsku (zdjęcie robił reporter wojenny Bilda w Kijowie, jest na jego oficjalnym Twitterze) co się okazało Kijowem kilkaset kilometrów dalej... No tak bo Ługańsk czy Kijów jeden #!$%@? xD

A to wszystko jednego dnia XD

No no, Wykop.pl nie daje sobie wcisnąć kitu.

"JAK PODAJE NEXTA..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XDD

#ukraina #wojna #rosja
Tfor - Od 20 godzin nie ma potwierdzenia dla tego buntu 5000 żołnierzy. Na miejscu je...

źródło: comment_1645966343ux7nwYapexk1mwUu7IBi3p.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@gotiman13: Kit z finansowaniem NEXTY, bardziej mi chodzi o ich model działania - nie mają swoich źródeł, redakcji itp do tego, po prostu działają jak RSS feeder, mają kilkaset "źródeł" typu inne strony, telegramy itp i co im wpadnie w ręcę, to od razu "podaj dalej" na Twitterze bez jakiejkolwiek refleksji.

Żeby być pierwszym, zgarnąć łapki i go next.
  • Odpowiedz
@Tfor: niepotrzebnie się produkujesz, zaraz zostaniesz wyzwany od ruskich onuc. Ja już przestałem z tym walczyć a na tag wchodzę z rzadka, bo tyle tutaj syfu, że nie da się tego przeglądać. Pozdro.
  • Odpowiedz
@Tfor: hehehehe, #!$%@? wykopkom, że nie mają dobrych informacji na bieżąco z wojny. Wklejają idioci fakenewsy ... nie to co ja, telefony z wywiadu Amerykańskiego, dostęp do satelit, hehehe ale im #!$%@?łem, hehehe
  • Odpowiedz
@KomisarzRex: Ja po prostu weryfikuję informacje, jak wiele osób na tagu.

No ale lepiej łykać nawet największe fejki heheh
a jak ludzie piszą, że coś może być nie halo ze znaleziskiem, to nazwać go ruską onucą hehe
  • Odpowiedz