Wpis z mikrobloga

@gokihar: pisali na disco darkw, ze jeden admin byl pionkiem i nie mial do niczego dostepu a drugi byl wlascicielem rapidu i mial forum dla siebie no i kilka dni temu zniknal bez sladu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saquls: tylko tak jak tb7 trzeba liczyc sie z transferem. :) na rapidu mialem 50gb na dobe + wyszukiwarke plikow, dlatego wszystkie strony 'posredniczace' odpadaja jak dla mnie :)
  • Odpowiedz
@breakout: rapideo, nopremium, tb7, twojlimit i wszystkie inne dzialaja tak samo - XX GB na XX dni. A to nie ten sam komfort co rapidu czy wrzucajpliki gdzie transfer sie resetuje po 24h.
  • Odpowiedz
@mates21: ja nie znalazłam równie dobrego serwisu jak rapidu. wyszukiwałam tam większość filmów, nawet starszych czy mniej popularnych. niestety na warezach typu vorek itp znalezienie aktywnych linków do takich filmów graniczy z cudem..
  • Odpowiedz
@mates21: Zdecydowanie odradzam wplik.com predkosc pobierania masakryczna i wiekszosc plikow nie pobiera jdownloader ani nawet przegladarka. Masakra mam go od tygodnia ten serwis NIE POLECAM szkoda kasy.
  • Odpowiedz
@Xerxex82: Dzieki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogole na stronie wplik majac premium jest wyszukiwarka plikow? wrzucajpliki ma swoj katalog i mozna wyszukac pliki, wiec chociaz tyle dobrze :)
  • Odpowiedz
m ani grosza na warezie. Wystarczy dostęp do tb7 czy rapideo i sam sobie generujesz. Po za tym generowanie zawsze było darmowe. Nikt nie każe Ci kupić vipa.


@mates21: Wplik.com zaczął działać w miarę ok. Bo faktycznie kupiłem premum na 15 dni i przez 10.... Transfery były żałosne. A łącze mam szybkie FTTH Netia 1 gigabit.
  • Odpowiedz