Wpis z mikrobloga

To ze dali pierw mięso armatnie to jakoś do mnie nie trafia. Bo bo co mieliby marnować okazje którą jest zaskoczenie (wielu myślało do samego końca, ze nie zaatakują) na wysyłanie słabszych jednostek. Logicznym jest, ze chcieliby to zrobić jak najszybciej, a nie czekać aż zachód dozbroi Ukrainę. Po prostu wyglada na to, ze taka jest ta ich nowoczesna armia. Obsrane nachy i śmierdzące onuce. #!$%@? stary sprzęt pamiętający związek radziecki. No patrzysz na tych jeńców i aż ci ich żal, a pacany reklamują się jakby każdy z nich wyglądał jak Ivan Drago z Rockiego #!$%@? iv. #ukraina
  • 11
@blackthorns: wysyłali też elitarne jednostki powietrznodesantowe ale zostały rozbite zaraz po lądowaniu a spadochroniarze vdv spadli z nieba razem z dwoma samolotami transportowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygląda na to że najpotężniejsza armia świata no tak na średnio radzi sobie z przełamywaniem ukraińskiej obrony
@wonsz337: Mam nadzieje, ze Ukraina będzie grobem tego czerwonego ścierwa. To jest nie do pomyślenia żeby jakieś mongolskie mordy zapijaczonych pał grozili wszystkim w koło. Powinny inne państwa tam wjechać i zrobić porządek. Już widzę jak kacapy zrzucają bomby atomowe pewnie posrali by się na miętowo.
@blackthorns nie gra mi w tym wszystkim coś. Mam nadzieję, że to nie chęć skupienia uwagi zachodu w ten rejon świata, a prawdziwa ofensywa, w innym rejonie świata zacznie się od ćwiczeń Chińczyków, które się właśnie zaczynają.
@BoTTega: Raczej nie, wywiad USA informował niby, ze ruscy szykują siły na Ukrainę i ze napewno zaatakują. Liczbę wojska raczej widza dokładna jaka jest rozmieszczona na terytorium Rosji. Po prostu wszyscy mamy w głowach zakodowane, ze kacapy to druga czy tam trzecia armia świata, a to taki #!$%@?. Na filmach to aż strach się ich bać, ze niby ruskie to się nie #!$%@?ą, a ich mafia to #!$%@?. A od trzech
Nie dali mięsa armatniego. Zawsze tak robili. Zobacz nagrania z wojen w Czeczeni. Tam jakieś dzieci walczyły po stronie Ruskich.