Wpis z mikrobloga

@muse: Ale to nie ma działać na nikogo. Gość po prostu napisał, że był w błędzie, bo jeszcze tydzień temu nie wierzył, że Putin jest w ogóle zdolny do ataku. Był przekonany, że to tylko prężenie muskułów.
@NoMoRe: Umiesz czytać? Wyraźnie napisał, że nic z tym nie może zrobić, bo Putin wsadza za kraty, a czasem zabija. Gdyby obalenie dyktatora było takie proste, to kraje takie jak Korea Północna by nie istniały. Pólnocni Koreańczycy też mają #!$%@?ć w podskokach, bo nie pomyśleli wcześniej? Zastanów się co piszesz, bo pewnego dnia obudzisz się pod dyktaturą Kaczora i nawet palcem nie kiwniesz ze strachu.
@NoMoRe: #!$%@? typie xD A co ma cywil do powiedzenia nawet w polsce? Już nie mówiąc o ruskich, tam dostaniesz #!$%@? jak tylko się odezwiesz. Poziom idiotyzmu na wykopie jest dla mnie zadziwiający
@gigiti: Może się zrzec obywatelstwa rosyjskiego i ubiegać o np. Polskie. Ja osobiście bym nie zaakceptował bycia Polakiem jakbyśmy to my np. Zaatakowali Ukrainę czy inne państwo. I mowie to w pełni świadomie. Sprzedałbyme wszystko co mam polskie i się wyprowadził. Akceptacja #!$%@? rządów to jedno, a akceptacja tego ze twój kraj zabija niewinnych to co innego. Ja bym tego nie zaakceptował