Wpis z mikrobloga

@RafiRK: zobacz w szybkim tempie a nie na screenie. Rzeczywiście wślizg zaczął na lini pola karnego, ale kosa trochę później i obaj wlecieli z 5 metrów w głąb. Zobacz w dynamicznej wersji
  • Odpowiedz
@RafiRK: na linii, która jest polem karnym. Screen, który pokazujesz jest jeszcze jak Neymar nie postawił nogi na boisku, a dopiero wtedy był kontakt i faul.
  • Odpowiedz
@emdey: co ty na tym screenie widzisz haha ? Rozśmieszyłeś mnie :d Znajdź mi screen w tej dokładnie pozycji ale z kamery normalnej a nie z takiej na której można bronić i podważać oba stanowiska. Ogarnij się. srol
  • Odpowiedz
@Suszi88: Widzę obrońcę zahaczającego Neymara, który całym swoim ciałem (wraz ze stopami) jest poza polem karnym. Naprawdę brak pytań.

Najlepsze jest w ogóle to:

Screen, który pokazujesz jest jeszcze jak Neymar nie postawił nogi na boisku, a dopiero wtedy był kontakt i faul.


Jak on dostał w nogę, na której stał i z której się odbijał. :DDD
  • Odpowiedz
@emdey: Jakbyś nie wiedział to ten obrońca może mieć całe swoje ciało nawet na swojej połowie, ale miejsce gdzie powala przeciwnika liczone jest jako miejsce faulu. Znajdę ci screen z dobrej kamery jutro ;)
  • Odpowiedz
Jakbyś nie wiedział to ten obrońca może mieć całe swoje ciało nawet na swojej połowie, ale miejsce gdzie powala przeciwnika liczone jest jako miejsce faulu.


@Suszi88: CO? Robi to na odległość? Jest to miejsce przeturlania się? Nie chciałem już nic pisać wcześniej o tej nodze. OK, zrobimy tak. Znajdź lepszą jakość powtórki czy inną rzecz i spróbuj dalej jutro.
  • Odpowiedz
@Suszi88: BTW

Tolerancja miejsca wykonania rzutu, określana jako dopuszczalne niewielkie przesunięcie miejsca wykonania rzutu wolnego od miejsca przewinienia może być przez sędziego rozsądnie stosowana w środkowej części pola gry. Im przewinienie ma miejsce bliżej bramki drużyny popełniającej je, tym tolerancja ta musi być mniejsza. Całkowity zakaz jej stosowania obowiązuje w polu karnym i w jego pobliżu.
  • Odpowiedz