Wpis z mikrobloga

@zawszespoko: mam koszulkę jednej i drugiej i materiały, szycie praktycznie takie same.
jeszcze bluzę spexcel

polecam bo jakość naprawdę super za ten hajs
  • Odpowiedz
@zawszespoko: opłaca się w ogóle wydawać pieniądze na tego spexcela, kiedy w decathlonie są produkty w podobnych cenach? Jeszcze 5 lat temu to jakoś wyglądało, ale teraz bluzę rowerową za 150zł to i w decu kupię, a takie ceny mi się wyświetlają na ali
  • Odpowiedz
@Ogau: nie miałem doczynienia z decatholnem, ale YKWBike bardzo dobra jakość. Zero plastiku, fajne kolory i przyjemne w dotyku. Mam też koszulke castelli za +400pln i większej różnicy nie ma
  • Odpowiedz
@Ogau: decathlon a spexcel to dwie różne półki. próbowałem porównywalne koszulki z deca jeśli chodzi ocenę i imo koszulka spexcela mogłaby być z powodzeniem sprzedawana w europie za 250-300 zł xd
  • Odpowiedz
@zGdyniMlodyG: no i wpisałem ten spexcel w ali i wyskakują koszulki za 150zł+. Nie wiem jak bardzo musiałbym być frajerem, żeby ryzykować zły rozmiar od chińczyka, jak w decu mam vanrysel racer za 149 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: ja na początku kupowałem po 4-5 zestawów tych 20$ i po wejściu na spexcela i riona zrozumiałem że to był błąd xD. potem jak kupiłem droższego riona to zrozumiałem że spexcel był błędem. pewnie jak wezmę eroe to powiem to samo o rionie
  • Odpowiedz