Wpis z mikrobloga

#ukraina pamiętajcie że dla Rosjan nie liczą się ludzie, straty żołnierzy i sprzętu nie mają dla nich znaczenia. Taka jest od zawsze doktryna wojenna ruskich. Stracą 10 a może i 20 tys. ludzi, ale będą po trupach dążyć do celu i za parę dni przejmą kontrolę nad Ukrainą i będą mordować i więzić cywilów tak jak robiło to NKWD. Pomiędzy Europą a Rosją powstanie nowa żelazna kurtyna, której granicą będzie Bug.
  • 8
@PolishSoldier: No nie wiem, słyszałem, że Rosjanie stracili w jeden dzień wojny więcej żołnierzy niż w trakcie całej wojny w syrii. To nie jest ta sama armia co w 1945 roku, a w trupy z afganistanu negatywnie wpływały na morale w kraju. Chodź na pewno będą się trzymać dłużej niż normalny kraj
@PolishSoldier: Nie maja możliwości kontrolować całej ukrainy, do tego są potrzebne potężne ilosci ludzi i sprzętu, a co za tym idzie to są ogromne koszta. Bo na pewno będzie aktywna partyzantka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolishSoldier: Wydaję mi się, że popełniasz jeden błąd w tym myśleniu kolego i już ci tłumacze dlaczego MOIM zdaniem - jeśli chodzi ci o względy moralne jak najbardziej taki ludobójca jak putin ma za nic życie swoich żołnierzy, ale militarnie putin mający taką obsesje na temat groźby ze strony NATO przegrywa z każdym straconym czołgiem na terytorium Ukrainy bo przecież "potężna" rusjia nie może sobie pozwolić nawet na straty na poziomie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolishSoldier: Nikt nie boi się w takim stopniu bomb atomowych żeby dać mu najeżdzać całą Europe gdyby wygrał w Ukrainie, jeśli ma odpalić atomówki bo nie damy mu bawać się w Aleksandra Wielkiego to nic z tym nie możemy zrobić niestety wariat to wariat